Rychlá pomoc v letním období

25.5.2016 | autor: Redakce PŽ

Rychlá pomoc v letním období

Čas vysokých teplot a úmorného vedra se nezastavitelně blíží, a proto bychom měli již teď přemýšlet, jak si zajistit v letním období příjemnou teplotu uvnitř našich domovů či kanceláří, ve kterých se nedá ani vydržet, natož naplno pracovat. Možností je samozřejmě pořízení klimatizace, díky které můžeme v uzavřených prostorách fungovat i přesto, že rtuť venkovních teploměrů dosahuje vysokých hodnot. Ale i s klimatizací by měl člověk opatrně zacházet. Tím je myšleno především nastavování velmi nízkých teplot, díky kterým je nám sice příjemně, ale také dokáží způsobit pořádnou angínu, což je v létě, kdy všichni po práci zamíří k vodě či na procházku, velmi nepříjemné. Přesně to nám nejčastěji způsobuje klimatizace v autě, neboť v malých prostorech automobilu se udělá velké teplo mnohem rychleji, než například v domě, a proto máme tendenci okamžitě nastavovat teplotu na dvacet stupňů, někdy dokonce i na nižší hodnoty.

Když už si klimatizaci pořídíte, dbejte na to, aby se o její montáž postaral odborný pracovník. Ve firmě KLIMASPOL. spol. s r.o. máme bohaté zkušenosti s montáží i servisem klimatizací a to již od roku 1992. Budete mít tím pádem jistotu, že vše bude fungovat tak jak má. Navíc u větších klimatizací, například v kancelářích, je ovládání složitější a technik společnosti KLIMASPOL. spol. s r.o. Vám po montáži vysvětlí a názorně předvede, jak se klimatizace ovládá a nastavuje.

Nesmí se zapomínat ani na pravidelnou údržbu a čištění, kterou zajistíte dlouhodobý bezproblémový chod, a navíc se uvnitř klimatizace mohou usazovat škodlivé plísně a bakterie. Proto doporučujeme minimálně 1x ročně kompletní servis a vyčištění klimatizace odborným pracovníkem firmy KLIMASPOL. spol. s r.o.

Klimatizace do bytů i kanceláří a jejich montáž zajišťuje firma KLIMASPOL. spol. s r.o. nejen v Brně, ale i jiných městech po celé České republice.

Vždy se dobře informujte o všech funkcích klimatizace a její značce, pracovníci firmy KLIMASPOL. spol. s r.o. poskytují také poradenskou činnost. Kupujte raději kvalitnější zboží, které vám bude dobře sloužit dlouhou dobu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.