Samoopalovací nástřik: Zdravé opálení, které můžete nabízet i ve vašem salonu

12.2.2021 | autor: Redakce PŽ

Právě nyní, když musí být kosmetické a beauty salony zavřené, je ten správný čas se vzdělávat, salon vylepšovat a rozšiřovat nabídku. Co kdybyste začali nabízet samoopalovací nástřik? Letos, kdy se spousta lidí ještě bude bát jezdit k moři, bude o samoopalovací nástřiky jistě zájem.

Zatímco při dlouhém pobytu na sluníčku hrozí, že si zaděláte na rakovinu kůže, samoopalovací nástřik je zcela bezpečnou formou opálení. Na rozdíl od klasického opálení dokáže dokonce zakrýt nedostatky na kůži jako akné, růžovku, jizvy, pigmentové skvrny apod.

Rychlé a zcela bezpečné opálení

Jeden nástřik opálení dokáže to, co zhruba 8 návštěv solária, takže ušetříte velké množství času. Procedura je jednoduchá, nástřik celého těla trvá zhruba 30 minut. Stačí přijít v plavkách a proškolená osoba na vás rovnoměrně nastříká sprej. Jeho hlavní složkou vyvolávající opálení je DHA (dihydroxidaceton), tedy sloučenina získávaná z cukrové třtiny nebo cukrové řepy. DHA je látka zcela bezpečná bez vedlejších účinků, přidává se jako barvicí přísada do kosmetických i potravinových výrobků.

Emulze na těle nelepí a rychle schne. Odstín je možné si regulovat, vše je o domluvě. Opálení vydrží zhruba 7 až 10 dní podle typu kůže a péče o pokožku, vytrácí se postupně.

Absolvujte školení a začněte nabízet samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik vám aplikují v salonu Dr.Nek v Praze. Tam nabízí také školení, jak rezenční (Praha a Trenčín), tak online. V rámci školení Dr.Nek Spray Tan získáte nejen patřičné znalosti, ale i úředně přeložené CE certifikáty, aplikační kabinu, certifikát Dr.Nek Spray Tan a samozřejmě nástřikové zařízení.

Máte chuť to nejdříve zkusit?

Samozřejmě je dobré přesně vědět, co nabízíte. Přijďte si samoopalovací nástřik vyzkoušet. Den před aplikací není vhodné se holit, přijďte bez make-upu, deodorantu a krému na těle. Sundejte šperky a proveďte peeling celého těla. Personál vám poté řekne, jak se chovat po aplikaci, aby opálení vydrželo co nejdéle.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.