Znáte tajemství zdraví?

8.8.2016 | autor: Redakce PŽ

Znáte tajemství zdraví?

Jste zastánci zdravého a přitom moderního životního stylu? Libujete si při cvičení anebo při pěstování bylinek, které pomáhají udržet rovnováhu ve vašem těle? Zajímáte se o všemožné trendy a novinky? Hledáte inspiraci, jak svou kondici vylepšit? Mrkněte na web TajemstviZdravi.cz a přečtěte si fajn články zabývající se krásou, životním stylem, bylinkami, zdravím a chutnými recepty.

Inspirace během pár kliků

S vyváženým životním stylem souvisí bylinky. Obsahují cenné látky prospěšné pro lidské tělo. Mnohé rostou v divoké přírodě, ale většinu z nich lze vypěstovat doma na zahradě anebo v květináči za oknem. Pokud nepatříte mezi zdatné pěstitele, můžete si je koupit v obchodě. Bylinky jsou cenově dostupné. Nejvíce oceníte jejich zázračnou sílu při onemocněních, ale hodí se i do četných pokrmů. Léčivé rostliny jsou používány lidmi už od pradávna, jen si vzpomeňte na babky kořenářky, které zastoupily dnešní doktory. Určitě pravidelně používáte celer, petržel, pažitku, bazalku, oregano, tymián i rozmarýn. Bylinky jako kopřiva, chlorella, pallium či ostropeřec mariánsky se hodí při hubnutí. Nepodceňujte účinky těchto léčivek a přečtěte si o nich na webu Tajemství zdraví více!

Cvičení pro radost i skvělou kondici

Ne všichni si uvědomují, jak je pohyb pro lidské tělo důležitý. To platí nejen pro jedince, kteří mají sedavé povolání. Sport všeho druhu prodlužuje život, postará se o štíhlou postavu a zlepšuje paměť. S moderním životním stylem souvisí návštěvy posilovny, bazénu, běh či dlouhé procházky přírodou, kde si navíc užijete čerstvého vzduchu. Pokud se vám nechce cvičit o samotě, vyzkoušejte kolektivní sporty. Tenis, volejbal běhání s kamarádkou, aerobik i basketbal slibují velkou zábavu. Neseďte doma a nechte se inspirovat fajn nápady, jak zatočit s kilogramy tuku navíc!

Dieta s rozumem

Obezita je strašákem žen, mužů i dětí. Na chytrém webu se dozvíte, jak zhubnout nenásilným způsobem a udržet si štíhlou postavu v každém věku. Někdy stačí omezit příjem sladkých, slaných a kořeněných pokrmů, jindy pomohou bylinky a sport. Pokud vám docházejí nápady pro chutné obědy, večeře a svačinky, popusťte uzdu své fantazii a experimentujte. TajemstviZdraví.cz nabízí také bohatou paletu nevšedních receptů!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.