Po kvalitní koupeli důkladná a něžná péče

8.10.2016 | autor: Redakce PŽ

Známe to všichni. Laskavý dotek bylinkové koupele na našich tělech, teplá lázeň zvoucí ke spánku a pak nástup drsné služby ručníku, na kterém se aviváž pěkně nadřela bez výsledku. Dojem je pryč, kůže trpí a nezachrání to už ani náruč toho nejdelšího županu, protože na to je každá snaha krátká.

A to je okamžik, kdy si řekneme „DOST!“ a vyhlašujeme pátrání po osuškách, které nás pochopí. Není to dnes už takové drama, trh skýtá širokou škálu možností, ale my chceme přeci jen to nejlepší, nepletu-li se. Proto stojí za to neukvapit se s výběrem a pečlivě prostudovat hned několik nabídek za sebou.

Když kvalitu, tak pro všechny

Jelikož nejlepší doporučení je vlastní zkušenost, nakouknu zlehka nejdříve na svůj oblíbený web, jestli čistě náhodou krom mých oblíbených prostěradel nemají v nabídce i ručníky. A trefa! Barev a materiálů nespočítaně, takže teď jen sladit barevný tón s koupelnou, aby se odstíny nehádaly a pak se vyplatí zjistit něco o kvalitě. No jak jsem zmínila – zkušenost s e-shopem mám, tak vážně jen pro klid v rodině.

Dobrá, ale když už jsem tady, určitě svůj výběr skvěle doplním i o nějaké ty osušky. Není nad to zahalit se od hlavy až po paty do sametově hladkého objetí a nechat veškerou snahu o dosušení na dokonalé savosti materiálu. Záleží na vkusu. Někdo dá přednost froté a někdo zas objeví jisté přednosti v bambusovém vláknu. To má samo o sobě tolik zajímavých vlastností, že by se o tom dala pořádat přednáška.

Když se péče o nás vrací

O naše těla po koupeli je tedy postaráno. Ale všichni víme, jaká paseka vznikne, když použité ručníky a osušky špatně vysušíme. Je třeba dát si s tím práci a nic nezanedbat. Na materiálech z RodinnéhoBalení.cz je fajn to, že nám tuto starost usnadňují. Nejspíše tu hraje svou roli fakt, že to není žádná China, ale poctivá práce českých výrobců.

To rozhodlo. A přitom nakoupím za rozumnou cenu, což zase ocení můj drsný chlapák. To víte, toho neohromí pouhý fakt, že na jeho kůži útočí ručník s citem. Kdo ví, jestli si všimne. Ale faktura za nákup, to je jiná muzika! Tak proč mu neukázat, že mám tyhle věci v malíku?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.