Profesionální dentální klinika Praha

9.9.2015 | autor: Redakce PŽ

Profesionální dentální klinika Praha

Krásný bílý chrup bez jediného kazu. To je pravděpodobně sen každého člověka. Proč však tuto potřebu nepřeformovat do reálné skutečnosti, když je to tak snadné? Nápomocna vám v tomto ohledu bude zubní ordinace Praha, respektive zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka.

On a jeho tým dentistů poskytují velice profesionální stomatologické služby přímo v samotném centru Prahy. Příjemné prostředí, moderní vybavení, osobní přístup a zajímavé ceny. To je jen malá ochutnávka toho, co vám přináší soukromá klinika na vysoké úrovni.

Dentální hygiena a bělení zubů

K návštěvě jsou vybízeni jak malé děti, tak dospělé osoby. Dentální hygiena Praha je v tomto směru pravděpodobně prvotní činností ihned po vstupní prohlídce. Naučíte se správně čistit zuby, zbavíte se špatných zlozvyků a podpoříte dobrý stav vašeho chrupu.

Specialisté ze zubního centra samozřejmě prezentují služby nejrůznějšího charakteru.

· Léčba zubních kazů

· Celokeramické fazety

· Endodontické vyšetření a mnohé další

Mezi často poptávané úkony patří bělení zubů Praha. To probíhá v domácím nebo ordinačním prostředí. U obou variant se s pomocí MUDr. Jakuba Smrčka dopracujete k zářivě bílému chrupu, jenž vás donutí mít úsměv od ucha k uchu.

Náhrada za mrtvé zuby

Pakliže do zubního centra dorazíte se špatným chrupem a bez několika zubů, ani v takovém případě nezoufejte. Jsou to zubní implantáty Praha, jež vám budou poskytnuty ve všemožných formách. Od korunek, přes můstky, až po snímatelné náhrady.

Dopřejte si nadstandardní stomatologické péče, se kterou se pojí vysoká profesionalita, neustálé vzdělávání v oboru a precizní práce s dentálním mikroskopem.

Navštivte útulnou ordinaci, v níž vás nebudou čekat žádné fronty. Nechte si navrhnout praktický a efektivní léčební plán, s jehož výsledkem budete nadmíru spokojeni. To je zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.