Bezchybně čistý bazén

18.10.2016 | autor: Redakce PŽ

Bezchybně čistý bazén

Drobné kapky deště pomalu dopadají na první spadené listí. Venku se výrazně ochladilo. Příroda se pomalu chystá k zimnímu odpočinku. Je čas dokončit podzimní práce na zahradě a postarat se také o vhodné zazimování vašeho bazénu. Nemusí to být náročná činnost.

Odolnost materiálu

Vlastní bazén se stává součástí zahrad mnoha domácností. Mnohdy výrazně zasáhne do rozpočtu rodiny. Bazény s materiálem Albistone mají mnoho výhod, které oceníte právě po delším využívání. Je to revoluční typ materiálu, jenž se vyznačuje vysokou barevností a UV stabilizací. Bazén vám tedy na slunci nevybledne a jeho barva zůstane stále krásně jasná. Nemusíte již dětem zakazovat skákání do bazénu. Albistone má vyšší odolnost proti proražení než běžně používaný polypropylen. A pokud se nechtěně napijete vody v něm, nic se nestane. Tento materiál je zdravotně nezávadný, prošel certifikací pro pitnou vodu.

Snadná údržba

Pokud není váš bazén zastřešen, potřebujete ho často řádně vyčistit. Ruční drhnutí a neustálé vybírání nečistot vás připravuje o čas, který můžete věnovat jiným činnostem nebo prostě odpočívat. Tuhle nutnou činnost si můžete výrazně ulehčit. Vyzkoušejte automatický vysavač do bazénu. Je elegantním řešením pro důkladné čistění. Zbaví bazénovou vodu nečistot, řas, bakterií a zanechá ji průzračně čistou. Nepostrádá lehkost a snadno se ovládá prostřednictvím vašeho smartphonu. Další zajímavým typem vysavače je pořízení bazénového robota. Tento pomocník vyniká obratností a schopností zdolávat překážky v bazénu, jakými mohou být výpusti, sklony dna a světla. Díky náhonu na všechna čtyři kola snadno vylézá na stěny a dokonce i na schody. Rychleji se také otáčí na dně. Ovládací panel nabízí řadu užitečných funkcí, třeba sedmidenní programování čištění nebo nastavení stupně znečištění. Naleznete je i na Albixon a.s.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.