Elegantní způsob zastřešení? Zkuste montovanou obloukovou halu

11.12.2015 | autor: Redakce PŽ

Elegantní způsob zastřešení? Zkuste montovanou obloukovou halu

Čím dál větší oblibě investorů se těší montované obloukové haly. Jejich realizace je rychlá, mají všestranné využití a cenově vycházejí velmi přijatelně. Ty od firmy POLAK CZ s.r.o. jsou sázkou na kvalitu a není proto divu, že si je oblíbili i významní klienti, například Armáda ČR nebo velké a známé firmy, obce, zemědělské podniky a sportovní kluby.

Rychle a lehké zastřešení plochy

Lehké montované haly představují rychlé a elegantní řešení ohraničení a zastřešení téměř jakékoliv plochy. Dají se uzpůsobit různému využití a dokonce během času lze jejich funkce měnit nebo je dokonce přestěhovat na jiné místo. Přitom nejde o žádné „vachrlaté“ provizorní řešení, ale o plnohodnotnou stavbu, kterou lze využívat celoročně, zateplit a dokonce v ní i přitápět.

Všestranné využití montovaných hal

K čemu obloukové montované haly nejčastěji slouží? Jsou vynikající jako montované skladové haly, sportovní haly, jízdárny pro koně, hangáry, zemědělské haly nebo výrobní prostory. Využití je ale daleko širší a téměř nemá hranice. Výroby POLAK CZ s.r.o., tradiční české firmy, jsou oblíbené nejen u nás, ale i v zahraničí. Vývoj i výroba probíhají v nejmodernějších podmínkách a neustále se zdokonalují. O kvalitě svědčí kromě spokojenosti zákazníků i velké množství certifikátů.

Oblouková hala jako jízdárna pro koně

Velký lákadlem montovaných hal je jejich cena. Pokud uvažujete nad realizací jízdárny pro koně, často vás odradí vysoká investice do její výstavby. Montovaná jízdárna od firmy POLAK ale bude přibližně o polovinu levnější, než stavba ze dřeva nebo plechu. Pro mnoho investorů je klíčová ta informace, že většinou není potřeba demontovat stávající povrch zastřešované plochy. Rychlost realizace obloukových hal POLAK je vysoká. Zpravidla do měsíce se dá hala používat.

Stabilní demontovatelná konstrukce

Konstrukce montovaných hal je vytvořena z lehkých ocelových příhradových rámů tvaru „O“, „U“ nebo „A“. Propojeny jsou podélnými ztužidly až do požadované délky. Všechny konstrukční spoje jdou demontovat, což se může hodit, pokud majitel haly mění působiště, velikost nebo využití haly. Hala je opláštěná odolnou technickou textilií, jejíž barvu si může zadavatel vybrat.

Komfortní celoroční využití montovaných hal

Díky speciální zateplovací termoizolační vložce se dá hala komfortně využívat celý rok. Je to výhodné zejména pro sportovce. V létě zde není horko, v zimě se dá přitápět. Samozřejmostí je možnost montáže vnitřního osvětlení, vybavení a zázemí pro daný sport. Poté už stačí dodat ideální sportovní povrch a je hotovo.

Efektní varianta pro mnoho oborů

Volba lehké obloukové haly je efektivní, levnou a rychlou variantou klasické haly. Přináší nový pohled na zastřešení prostor. Montované haly nacházejí uplatnění napříč všemi obory a stále se přichází na nové. Důležité je zvolit kvalitního výrobce, a tím firma POLAK CZ s.r.o. bezesporu je.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.