Hledáme byt v novostavbě na Praze 9

11.5.2016 | autor: Redakce PŽ

Hledáme byt v novostavbě na Praze 9

Odhodlali jste se zažít ruch velkoměsta a přestěhovat se do Prahy? Není tajemstvím, že nemovitosti na území našeho hlavního města nejsou zrovna dvakrát levné. Na druhou stranu je tady lepší pracovní uplatnění a vyšší platy – často i několikanásobně. Takovou velkou investici, jakou je byt, je však potřeba vybírat s rozvahou.

Pokud se chystáte pořídit si byt v Praze, nejlepší je začít průzkumem. Doporučujeme investovat do nějakého v novostavbě. Náklady budou nejspíš o něco vyšší, ale zase máte jistotu, že se několik let nebude muset nic opravovat. Nová bytová centra navíc vyrůstají v krásných lokalitách. Při plánování developerských projektů se bere v úvahu dostupnost MHD, park, bazén, obchody.

Jak dobře zmapovat novostavby?

Mnoho jich v poslední době vyrostlo v největším městském obvodu – Praze 9. Jestliže nemáte nějaký konkrétní typ na dům, nejlepší bude poohlédnout se na internetu. Sami jsme narazili na několik webů, které se zaměřují výhradně na novostavby. Pojďme se na ně podívat.

Reby.cz: Reby je online realitní portál, který se zaměřuje na nové developerské projekty a novostavby v Praze a okolí. Nahoře je lišta, ve které si kliknete na Praha 9 a jste tam. Je možné si filtrovat přímo čtvrť Prahy 9. Ceny jsou opravdu různé od cca 2 milionů Kč. Po kliknutí na detail nemovitosti se dostanete přímo na stránky developerského projektu.

PrahaNovostavby.cz: V tomto nejobsáhlejším katalogu novostaveb v Praze je indexováno téměř 2000 novostaveb z hlavního města a okolí. Na hlavní stránce portálu je základní přehled nejnovějších přírůstků, jinak je samozřejmě možné si opět novostavby vyhledávat podle lokality, ceny, rozlohy, vybavení atd. Nechybí ani kategorie článků věnovaná důležitým otázkám při koupi nového bytu. Určitě si něco nastudujte.

Reality.iDNES.cz: Rovněž na dobře známém portálu Reality iDNES je kategorie novostaveb. Také tam se dá do vyhledávání zadat přímo Praha 9. Ceny opět začínají na necelých 2 milionech Kč za 1+kk. Takové už jsou pražské ceny. Musíme ale uznat, že na fotkách většina nemovitostí doslova láká k nastěhování.

Novostavby určitě mají budoucnost. Budoucí majitele obvykle lákají zajištěným parkováním, nízkými provozními náklady a klientskými úpravami v ceně. Navíc budete bydlet moderně. S trochou pátrání určitě seženete bydlení podle svých představ.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.