I prodej bytu má svá specifika!

31.10.2019 | autor: Redakce PŽ

Prodáváte nemovitost? Buďte na pozoru, abyste nesplakali nad výdělkem! Odborníci z realitního portálu CINCINK tomu mohou zamezit.

I prodej nemovitostí má svá pravidla. Neobejdete se při něm bez podpisu kupní smlouvy, zápisu do katastru nemovitostí či zaplacení daně z nabytí nemovitosti. Tyto kroky učinit musíte. Pak existují takové, které učinit nemusíte, ale ve vlastním zájmu byste měli. Zvyšují totiž šance, že nejenom prodáte, ale prodáte i rychle a především výhodně.

Přibližte se k vysněnému cíli

Prodávanou nemovitost byste kupujícímu například měli dobře představit. Nejenom prostřednictvím profesionálně nafocených fotografií a videí, ale také 3D plánku grafické vizualizace interiéru. To vše vás přibližuje k vysněnému cíli v podobě dobře uzavřeného obchodu. A existuje portál, jenž sdružuje odborníky, kteří vám s tím pomohou. Férový realitní portál CINCINK, který je za podpory silného partnera v podobě Komerční banky připraven být k vašim službám. Přispět k tomu, abyste uzavřeli obchod vašeho života.

Prodej domu i bytu je specifický

Prodej bytu i domu má svá specifika. Většina z nás se až doposavad s ním obracela na klasické realitní kanceláře. S někdy lepším a jindy horším úspěchem. Jsou známy případy, kdy nemovitosti na stránkách realitních kanceláří ležely (a mnohdy stále leží) celé roky. V podstatě bez povšimnutí. V těchto případech se někde musela stát chyba, protože, jak říká jedno známé pořekadlo, a to, že každá věc, movitá a nemovitá, má svého kupce. Kde jsou kupci těchto nemovitostí? Specialisté z realitního portálu CINCINK by vám zřejmě na tuto otázku odpověděli. 

Podejte si inzerát! Zdarma!

CINCINK není realitní kancelář, byť její činnost tak trošku supluje. Jeho prostřednictvím můžete prodávat i kupovat. Specialisté z řad právníků, odhadců, daňových, finančních i hypotečních poradců, fotografů, grafiků či textařů, jež sdružuje, jsou připraveni pomoci vám odbornou radou, zkonzultovat s vámi kupní smlouvu, vypracovat odhad ceny nemovitosti i vyplnit daňové přiznání. Cokoliv, s čím si nebudete vědět rady. Na portálu si máte možnost podat inzerát zdarma a z tisíce již podaných inzerátů vybírat. To vše za zlomek provize, kterou byste zaplatili realitní kanceláři! 

Zajistěte si financování i právní služby

Specialisté portálu vám však nabídnou i vhodnou formu financování vašeho bydlení a poskytnou vám ty nejlepší právní služby. Bez nich se do žádného obchodu raději vůbec nepouštějte. Advokát vám vysvětlí veškeré pojmy v rezervační i kupní smlouvě a provede i zápis do katastru nemovitostí. Především se však ujistí, že vše je po právní stránce v pořádku a že se skutečně na konci obchodu dočkáte svých peněz.

Daň z nabytí nemovitosti

Právník je také zárukou, že jste nic důležitého při prodeji nemovitosti neopomenuli. Jako například uhradit daň z prodeje nemovitosti. Tu v současné době platí kupující, takže této povinnosti jste zbaveni. Těch ostatních ale nikoliv. Obrňte se proto trpělivostí, pevnými nervy a vytrvejte. Zkrátka udělat vše, aby na konci obchodu byl důvod k oslavě. K tomu pozvednout číše a učinit s nimi cincink.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.