Inspirativní web o moderním bydlení

21.9.2011 | autor: Redakce PŽ

Inspirativní web o moderním bydleníToužíte po krásném domově plném harmonie? Utulnydum.cz Vám pomůže naplnit Vaše touhy. Poradí Vám, jak dodat domu tu nejhezčí tvář zvenčí i zevnitř. Načerpejte inspiraci a zařiďte si svůj domov co nejútulněji.

Moderní bydlení, interiéry a rekonstrukce


Pustíme-li se do proměny či rekonstrukce našeho bydlení, pak se vyplatí každé rozhodnutí pečlivě zvážit. Představujeme Vám spolehlivého poradce, který svým čtenářům přináší mnoho praktických rad, tipů a doporučení - UtulnyDum.cz. K tématům, která Vás nejvíce zajímají, redakce portálu Utulnydum.cz připravuje čtivé tematické seriály, jako je například Zdravé spaní, Rekonstrukce koupelny, anebo třeba Moderní kuchyně a její rekonstrukce. K výměně vzájemných zkušeností jednotlivých čtenářů slouží diskuse. Mezi navštěvované stránky o bydlení rovněž patří fotogalerie kuchyně, kde můžete načerpat inspiraci, jak zařídit a vybavit srdce svého domova. Krásnými inspirativními fotografiemi se pyšní také další sekce, především obývací pokoj inspirace, který je chloubou domu, anebo koupelna jakožto místo intimní očisty a relaxace.

Bydlení a inspirace


Pokud si zařizujete své moderní bydlení, jistě oceníte šikovné tipy k nákupu, kde najdete nejen designové novinky, které Váš interiér esteticky povznesou, ale také na praktické věci, které Vám usnadní úklid, jako je například robotický vysavač, anebo čističe stínící techniky. Utulnydum.cz za Vás sleduje aktuální módní trendy je vždy připraven, aby Vám poradil s výběrem toho správného vybavení včetně doplňků. Pomůže Vám vyřešit také otázky týkající se výběru osvětlení, anebo financování bydlení. Tím se jeho náplň zdaleka nevyčerpává. Mezi další témata patří například stavba domu, rekonstrukce, vytápění domu atd.

Bydlení je hra


Utulnydum.cz pamatuje také na zahradu, která je neodmyslitelnou součástí domu a jeho obyvatelům slouží k příjemnému odpočinku. Samozřejmě, že dům i zahrada vyžadují pravidelnou údržbu. V sekcích Stavba a Zahrada proto najdete mnoho článků, které Vám s péčí o Váš domov alespoň teoreticky pomohou. A aby nezůstalo pouze u teorie, tak na www.utulnydum.cz rovněž najdete mnoho praktických tipů, díky nimž v pohodě zvládnete jarní údržbu zahrady, pořízení zahradního nábytku, revizi střechy a okapů, stejně jako výběr prvků stínící techniky pro Váš dům. Tak nezapomeňte, čtěte Utulnydum.cz. S námi je bydlení hra!

Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.