Jak poznat, která koupelna vám bude vyhovovat?

22.10.2014 | autor: Redakce PŽ

Nový byt či dům? Nutná rekonstrukce? V těchto případech budete dnem i nocí myslet na to, jakou koupelnu pořídit? Poradíme vám, jak si výběr zjednodušit!

Při výběru koupelny se soustředíte celé dny jen na to, jak vybrat tu nejlepší, nejpraktičtější, nejmodernější,nejkvalitnější, nejkrásnější, cenově nejvýhodnější apod. Chcete prostě všechna nej spojit a získat je pro svou domácnost.

A tak sedíte každou volnou chvilkou u počítače a prohledáváte doporučení, recenze a fotogalerie. I přes ten čas, který jste už hledáním strávili však stále nemůžete najít to pravé ořechové?

Jak z fotky zjistit, že bude koupelna skutečně vyhovovat?

Je to vůbec možné, aby jedna fotografie ukázala všechna pro a proti vybraného koupelnového nábytku, obložení a zvoleného typu sprchy? Čím se vlastně při výběru řídit? Jak postupovat a najít tu nej koupelnu, která bude plnit všechny vaše představy a potřeby?

Ať už se jedná o dlaždičky či umyvadlo se skřínkou, pokud je to možné, vyberte vše u jednoho výrobce. Proč?

Líbí se vám praktičnost a minimalistický design koupelny Elements značky Le Bon?

Nákup nejen nábytku do koupelny

Nábytek do koupelny by měl splňovat vaše představy nejen vzhledově, ale také z pohledu praktičnosti. Věnujte pozornost množství úložného prostoru, který je v koupelně využíván nejen na kosmetické produkty, ale také na osušky, toaletní papír, vysoušeč vlasů apod.

Výběr jednotlivých částí či celé sestavy? Pokud nakoupíte kompletní sestavu koupelnového nábytku, ušetříte si čas i peníze. Skládáním různě koupených skříněk budete muset řešit, zda se jednotlivé kusy k sobě hodí, jak je v místnosti rozmístit apod. Navíc různý výrobci používají různé technologie při výrobě a různé materiály. Díky tomu může jedna skřínka lehce vlhké prostředí ‘’přežít’’, zatímco na druhé se začne odlupovat povrchová úprava, její dvířka začnou skřípat či nedovírat atd.

Jeden výrobce, jedna kvalita, jeden design!

Vybavte svou koupelnu produkty od jednoho výrobce. Zajistíte si tak, že vaše koupelna bude od dlaždiček po nábytek vybavená v jednom elegantním stylu, v jedné kvalitě. Spokojeni budete například s českým výrobcem LE BON, který klade důraz na neotřelé kombinace, finanční dostupnost a kvalitu.

Máte vybranou svou koupelnu?

 Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.