Jak vybrat firmu pro odvoz suti

29.6.2017 | autor: Redakce PŽ

Jak vybrat firmu pro odvoz suti

Chystáte se na stavbu či rekonstrukci stávajícího bydlení anebo uvažujete o revitalizaci firemního areálu? Ať už řešíte jakékoli náročnější stavební a zemní práce, musíte počítat se vznikem poměrně velkého množství suti. Ta samozřejmě nesmí na staveništi zůstat. Ano, její část může jít zhutněná do základů novostavby, nicméně jde pouze o zlomek. Zapotřebí je popřemýšlet o objednání firmy, která vás suti a ostatního odpadu zbaví. Podle jakých kritérií ji vybírat? Právě na to se zaměříme v následujících řádcích.

Dostatečné kapacity

V první řadě je třeba, aby daná společnost disponovala dostatečným technickým vybavením. Jestliže má k dispozici jednu malou multikáru, můžete se spolehnout na to, že její práce budou pomalé a neefektivní. Optimální jsou větší nákladní vozidla a kontejnery o objemu cca 3 m³ a více. Stejně tak by měli profesionálové zajistit i naložení odpadního materiálu a další služby, které jsou s jeho odvozem jakkoli spjaté.

Nízká cena a komplexní služby

Hodně důležitá je celková cena za jednotlivé služby. Některé společnosti jsou z pohledu nabízených činností předražené. V potaz berte i to, jestli nabízí také něco jiného než pouhý odvoz suti. Mez tradičními službami by měl být i dovoz písku, štěrku, kameniva a jiných stavebních materiálů. Firma musí také vystavit potvrzení o převzetí odpadu určeného k zneškodnění. To je zapotřebí při kolaudaci objektů. V neposlední řadě myslete i na zkušenosti. Vybírejte si i podle délky úspěšného fungování společnosti na trhu.

Obraťte se na specialisty v oboru

Chcete-li mít jistotu, vsaďte na specialisty. Výbornou volbou je společnost Odvoz-sut.cz. Právě u ní se můžete spolehnout na odvoz odpadu, suti a jakéhokoli jiného materiálu. Nabízí komplexní služby včetně mechanického nakládání a mnohých dalších činností. Přesvědčte se přímo na webu http://www.odvoz-sut.cz/.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.