Jak vyčistit fasádu od graffiti? Snadné to není…

30.1.2017 | autor: Redakce PŽ

Jak vyčistit fasádu od graffiti? Snadné to není…

Probudili jste se, otevřeli oči a málem dostali infarkt, protože někdo posprejoval fasádu vašeho domu? Nejste sami, graffiti trápí spoustu lidí, ale jen málokdo se však s problémem dokáže vypořádat opravdu efektivně. Odstranit malůvky není snadné, ale když už se to povede, kdo vám dá jistotu, že se problém nebude opakovat? Své o tom vědí profesionálové z pražské firmy AXIOM REAL s.r.o., pro které je čištění povrchů od graffiti i jiných nečistot každodenní rutinou.

Rizika odstranění graffiti svépomocí

Čištění graffiti svépomocí nemusí dopadnout dobře. Na trhu jsou sice běžně k mání speciální přípravky, pomocí kterých by barvy měly pustit, ale v praxi hraje klíčovou roli určení typu použité barvy. Pro laika bez předchozích zkušeností je něco takového téměř nemožné a ve finále hrozí, že se malůvky rozmažou nebo opět vylezou na povrch.

Proč se obrátit na AXIOM REAL?

Pro odborníky z AXIOM REAL je vyčištění fasády snadné, protože disponují odpovídající technikou a mají s odstraňováním graffiti dlouholeté zkušenosti. V rámci nonstop servisu nabízí rychlou odezvu (do 12 hodin od nahlášení). Pomocí odstraňovačů povrch zbaví barev ze sprejů, a to včetně stínů a zbytků, které se již dostaly do podkladu. V případě, že výsledek nebude odpovídat vašemu očekávání, nezaplatíte ani korunu.

Odstranění graffiti je první krok. Následovat by měla aplikace speciálního ochranného nátěru, který na povrchu vytvoří snadno čistitelnou vrstvu. Antigraffiti nátěr lze nanést až do výšky cca 3 metrů.

O kvalitě služeb vědí své stovky zákazníků, kterým AXIOM REAL v minulosti pomohli. Mezi referencemi najdete také zakázky ve stanicích pražského metra, na fasádách historických a významných budov. Podrobné informace o problematice čištění graffiti a antigraffiti nátěrech najdete na www.graffiti.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.