Levné stěhovací služby: Nebuďte na stěhování v Praze sami

13.2.2020 | autor: Redakce PŽ

Ne každý má to štěstí, že mu přijdou se stěhováním pomoci ochotní kamarádi, nebo ho přestěhují rodiče. Navíc někteří se ani nemají v čem přestěhovat. Malé osobní auto prostě velkou postel a skříň nepojme, i kdybyste se rozkrájeli. V takových situacích nezbývá nic jiného než se obrátit na stěhovací firmu.

Stěhovací služby nejsou až tak drahé, abyste si je nemohli dovolit. Cena se zpravidla odvíjí od toho, kolik času stěhování zabere, jaký vůz a kolik stěhováků budete potřebovat na odvoz věcí.

Jaké auto a kolik stěhováků je potřeba?

Skvělé vysvětlení má firma Stěhování PSS, která nabízí stěhování bytů, domů i kanceláří. Podle ní se věci mají následovně:

máte pár věcí – dodávka + 2 pracovníci,

stěhujete celý byt – auto + 2 pracovníci

stěhujete firmu – náklaďák + 3 pracovníci.

Od toho se u Stěhování PSS odvíjí i cena. Nabízí stěhování levně, a to už od 800 Kč za hodinu. Chcete-li znát přesnou částku, bude nejlepší domluvit si schůzku s jejich technikem, který za vámi přijede, zhodnotí, jak dlouho bude stěhování trvat, a prozradí vám cenu.

Přenechte odpovědnost na druhé

Bojíte se, že byste nebyli schopní přestěhovat těžké skříně? Obáváte se o svůj klavír? Máte strach o velkou palmu z obývacího pokoje? Nechte to všechno na zkušených stěhovácích. Poradí si i s těžkým nákladem, kromě toho mají veškeré věci pojištěné. Ještě před stěhováním s nimi uzavřete smlouvu, v níž je uvedeno, že nesou plnou zodpovědnost za váš stěhovaný majetek. Mají pojištění až do výše 5 milionů korun, takže v případě problémů máte finanční kompenzaci jistou. Moc se to ale nestává.

Stěhování PSS nabízí levné stěhování jak během pracovních dní, tak o víkendu. Na rozdíl od jiných společností si za víkendové stěhování neúčtuje žádné příplatky. Příplatky jsou pouze za práci v noci, což je někdy také třeba – například když je nutné přestěhovat firmu tak, aby nebyla narušena pracovní doba.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.