Luxusní a tichý domov ve velkoměstě

24.3.2017 | autor: Redakce PŽ

Jak by měl vypadat váš vysněný domov? Měl by být útulný s prostornou zahradou a bazénem? Ať jsou vaše požadavky jakékoliv, pravděpodobně si přejete žít v klidném, tichém prostředí a v soukromí. Projekt Vily Chuchle je založený na myšlence klidného domova s lokalitou přímo v hlavním městě.

Panorama Prahy 5, VelkáChuchle. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/panorama/

Velká Chuchle

Na jihozápadě Prahy, při levém břehu Vltavy se rozléhá nově vybudovaná lokalita, jež se stala vytouženým domovem mnoha rodinám. Lokalita se nazývá Velká Chuchle. Najdete zde obchody, školy a další zařízení, potřebné pro pohodlný život ve městě. Její okolí je obklopeno přírodou, například Českým krasem, lesy a naučnými stezkami. Rozhodně zde není nouze o tipy na výlety.

Takto vypadá vzorová luxusní vila v Praze ve Velké Chuchli. Zdroj: http://www.vilychuchle.cz/vzorova-vila

Vysněná vila

Nastěhovat se můžete okamžitě do patrové novostavby s interiérem nebo si zakoupit zasíťovaný pozemek se stavební povolením. Novostavby jsou vhodné pro jedno i vícegenerační bydlení a v několika dispozicích. Součástí je i rozlehlá zahrada, terasa a garážové stání. Pletivové oplocení je olemováno zeleným habrem a samozřejmostí je i příjezdová cesta. Dalším kompromisem je zakoupení kompletní vily bez interiéru či jen hrubé stavby, na jejímž dokončení se můžete podílet vy sami.

Rádi byste se o luxusních vilách Chuchle dozvěděli více? Napište, telefonujte a získejte více informací či se rovnou přijeďte sami podívat!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.