Nejlepší dárek pro děti? Dětské hřiště!

20.3.2019 | autor: Redakce PŽ

Nejlepší dárek pro děti? Dětské hřiště!

Možná přemýšlíte, čím obdarovat vašeho potomka k narozeninám, nebo svým dětem chcete prostě jen udělat radost. Pokud máte menší ratolesti, zapomeňte na klasické hračky a zkuste jim dát dárek, který jim přinese hezčí dětství.

Dnešní děti potřebují především pohyb. Spoustu času tráví u televize či počítače a pobyt na čerstvém vzduchu jim chybí. Ven moc nechodí, protože si tam nedokážou vymyslet zábavu. Pomozte jim v tom!

Postavte na zahradě dětské hřiště

Zaručeným zdrojem zábavy jsou houpačky, prolézačky a skluzavky pro děti, a právě proto je tolik rodičů pořizuje a staví na vlastních zahradách. Vlastní dětské hřiště má spoustu výhod. Za prvé máte dítě pod dohledem, za druhé se nebude muset dohadovat s ostatními, kdo se teď zhoupne na houpačce, za třetí si můžete vybrat bezpečné hřiště, na němž se dítě jen tak nezraní. Zase tak drahá záležitost to není, pokud navíc investujete do hřiště od kvalitního výrobce, budou si na něm jednoho dne hrát ještě vaše vnoučata.

Vyberte si hřiště Jungle Gym

V některých městech se na dětských hřištích ještě stále setkáte s nebezpečnými kovovými prvky. Dřevo je však daleko bezpečnější, což ví i jeden z nejznámějších prodejců hřišť u nás, e-shop Honzíkův hrad. Prodává dětská zahradní hřiště Jungle Gym, která mají certifikace a bezpečnostní normy ČSN EN 71. Jsou dřevěná, dodávaná v rozloženém stavu a snadná na postavení.

Hřiště můžete postupně rozšiřovat

Pokud si nejste jistí, jestli by hřiště u vašich dětí mělo úspěch, pořiďte nejdřív nějakou skromnější sestavu. Dost často jsou modulární, takže ji později lze rozšířit o další prvky. Prodejce dětských hřišť HonzíkůvHrad.cz má skladem spoustu modelů, posílá je do 24 hodin, a to s dopravou zdarma. Při objednání montáže navíc dostanete písek zdarma a z každé objednávky putuje 50 Kč na dětské oddělení FN Motol. Udělejte dětem radost!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.