Nemůžete najít vysněný dům? Nechte si postavit dům na klíč

7.3.2016 | autor: Redakce PŽ

Nemůžete najít vysněný dům? Nechte si postavit dům na klíč

Toužíte po konkrétním domě, ale nikde ho nemůžete najít? Máte pocit, že jste prošli snad tisíce domů na prodej, ale vždy tady bylo něco, co vám vadilo. Řešení je naprosto jednoduché. Nechte si postavit zděný dům nebo dřevostavbu na míru.

Kvalitní certifikované domy

Švýcarské zděné domy na klíč nebo kanadské dřevostavby na klíč obdržely celou řadu ocenění. Pyšní se švýcarskými, britskými nebo kanadskými certifikáty, které byly uděleny za nízkou energetickou náročnost staveb, skvělé využití izolace, propracované projektové plánování nebo za bezpečnost práce při stavbě. Dřevostavby na klíč mají i jedno velmi prestižní kanadské ocenění, kterým je Solid Wood Construction.

Špičkové technologie se zárukou

Na všechny domy na klíč jsou používány nejlepší dostupné technologie a materiály. Švýcarské zděné domy na klíč jsou stavěny z nízkoenergetických pravých pálených cihle Porotherm a střešní krytina je z pravé pálené tašky Tondach. Spolu se skvělými izolačními materiály a propracovanou konstrukcí se skutečně jedná o umělecké a hlavně dokonale funkční stavební dílo. Právě vysoká kvalita použitých technik a materiálů dává možnost poskytovat záruku v řádu několika let. Konkrétně je záruka na střešní krytinu v délce 33 let, u konstrukčního a nosného systému se jedná o 10 let a navíc dostanete pětiletou pojistnou záruku All Inclusive na zbytek.

Dům za cenu nájmu? Ano, to je realita

S chytrým financováním sestaveným od zkušeného bankéře získáte hypotéku s úvěrem nastaveným na výši průměrného měsíčního nájmu. A při placení tohoto "nájmu" se dům za pár let stane váš, což je značný rozdíl oproti bydlení v klasickém podnájmu, kde peníze v podstatě vyhazujete oknem.

Pomůžeme vám splnit sen a ještě dostanete slevu

Pro splnění svého snu se obraťte na nás. Najdete nás v Praze v obchodním centru Ocelářská poblíž O2 Arény nebo v Hradci Králové na Ulrichově náměstí. V případě dotazů se nebojte zavolat na naši zákaznickou linku 607 407 507. Nově vám navíc nabízíme slevu v hodnotě až 200 000 korun na luxusní podlahy a koupelnové podlahové topení, případně celou luxusní koupelnu Richter and Frenzl. Tak na nic nečekejte a začnete si plnit svůj sen o vlastním bydlení ještě dnes.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.