Nerezové zábradlí je elegantní a minimalistické

21.10.2023 | autor: Redakce PŽ

Zábradlí hraje v rodinných domech i komerčních budovách významnou roli, protože zvyšují celkovou bezpečnost nemovitosti, ale také plní estetickou funkci. V současné době je velice oblíbené nerezové zábradlí, které je vhodné pro venkovní i vnitřní schody. V následujících řádcích vám o něm prozradíme více informací.

Nerezové zábradlí je nenáročné na údržbu

Ve srovnání s dřevěným zábradlím nevyžaduje to nerezové žádné natírání a olejování. Jakmile je zábradlí namontováno, může se okamžitě používat, navíc se snadno čistí. Stačí vzít pouze suchý, případně vlhký hadřík a všechny prvky otřít. Pokud však nechcete přijít o přírodní nádech, jakýmsi kompromisem jsou dřevěná madla.

Vysoká odolnost a elegantní design

Nerezová ocel se často lakuje, čímž je zajištěna ochrana před sluncem a povětrnostními vlivy. Takové zábradlí je tedy naprosto univerzální a vhodné i do exteriéru, protože mu nevadí jakékoliv podmínky.

Zábradlí je také ozdobou interiéru, a proto byste měli dbát i na vzhled. Chcete nějakou povrchovou úpravu? Líbí se vám leštěné nerezové povrchy, protože jsou elegantní a sofistikované? Všechno záleží jen na vás. Důležité je, aby zábradlí dobře ladilo s dalším vybavením v prostoru.

Nerezové zábradlí vás nevyjde na majlant. Pořizovací cena je přijatelná, zejména pokud si ho budete sestavovat sami. Každý šikovný kutil to zvládne. Stačí se podívat do e-shopu KOVOINOX, kde jsou k zakoupení všechny potřebné komponenty. V produktovém portfoliu najdete nejen dřevěná madla a nerezové části, ale také pohon dvoukřídlé brány, kované i hliníkové polotovary, bránové příslušenství, spojovací materiál a skleněný systém.

KOVOINOX se stane vaší pravou rukou, ať už potřebujete v domácnosti realizovat cokoliv. Objednejte všechno důležité a pusťte se do práce.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.