Sháníte díly do traktorů a nákladních vozidel? Problémem už nejsou ani ty starší

3.5.2024 | autor: Redakce PŽ

V posledních desetiletích došlo k výraznému technologickému pokroku v oblasti zemědělských a nákladních vozidel. Přesto si nadšenci, ale i drobní zemědělci a podnikatelé, udržují v chodu i stará dobrá vozidla, která už jde hrdě nazvat veterány. Problémem je, když dojde na nejhorší. V traktoru či v automobilu odejde důležitý díl – co s tím? Díky firmě BVM s.r.o. už nemusíte shánět stará auta na součástky.

Společnost BVM s.r.o., založená v roce 1993, se dlouhodobě etabluje jako důležitý hráč na trhu s náhradními díly pro starší stroje – konkrétně v Česku oblíbené starší značky nákladních vozidel a traktorů. Náhradní díly a příslušenství, které BVM s.r.o. nabízí, zahrnují široké spektrum produktů od domácích značek, jako jsou TATRA, AVIA, ZETOR, až po díly pro zahraniční nákladní vozidla a některou stavební techniku. Firma se specializuje na repasované díly, což nejenže podporuje udržitelnost prostřednictvím recyklace, ale také poskytuje ekonomickou alternativu k novým dílům. To je klíčové pro mnoho hospodářských podniků závislých na těchto strojích, ale i pro soukromníky, kteří si tato stará vozidla hýčkají a snaží se je udržet v provozuschopném stavu.

V BVM seženete v podstatě vše

Firma nabízí nové i repasované náhradní díly na stará vozidla, rovněž však potřebné pomůcky pro jejich opravy. V sortimentu tak nechybí například hydraulické zvedáky na auta, které jsou nezbytné pro bezpečnou a efektivní práci v dílnách a garážích. Tyto zvedáky umožňují technikům snadněji manipulovat s těžkými vozidly při běžných opravách nebo údržbě.

A co třeba různé specifické součástky? Například obrysová světla, která zajišťují vyšší bezpečnost vozidel při jízdě v noci nebo za snížené viditelnosti? Tato světla jsou klíčová pro zvýšení viditelnosti vozidel na silnici a v BVM jsou již dostupná v LED provedení, což zaručuje dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie.

O odborné znalosti se firma ráda podělí s každým zákazníkem

Své znalosti starších vozidel či traktorů si firma nenechává pro sebe. Ráda vám poradí, pokud hledáte „diagnózu“ neduhů vašeho traktoru či nákladního vozidla a doporučí vám pro něj vhodné náhradní díly. Firma též ráda vezme váš starý nefunkční díl, který pak zrepasuje, a vy si už mezitím můžete montovat jiný, funkční. Díky BVM již není vlastnictví starých nákladních vozidel a traktorů ZETOR problém.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.