Next bezpečnostní dveře chrání v současnosti každý čtvrtý byt v Praze

17.3.2017 | autor: Redakce PŽ

Next bezpečnostní dveře chrání v současnosti každý čtvrtý byt v Praze

Potřeba po bezpečnostních dveřích s patřičným kováním a masivními zárubněmi rok od roku stoupá. Fakt může působit znepokojivě, zdá se, že počet vloupání průměrně neklesá, ale není to tak. Next bezpečnostní dveře se spolehlivými zámky jsou právě finančně dostupné, jejich cena se snižuje úměrně s ekonomickým růstem naší společnosti. Lidé si také více uvědomují praktičnost zabezpečení majetku nejen proti nevítaným hostům, ale i proti katastrofám nebo přírodním živlům.

Bezpečnostní dveře do bytu v paneláku i činžovního domu

Není pravda, že do panelové zdi se nedají vystavět bytelné dveře s ochranným systémem, jenž zahrnuje bezpečnostní kování a masivní zárubně. Výběr takových vchodových dveří se dá ideálně skloubit s interiérem bytu v paneláku i klasickém činžáku. Společnost MAND CZ S.R.O. se díky mnohaletému působení na českém trhu vyvinula v předního výrobce a dodejce bezpečnostních dveří a dalších ochranných systému. Etablovala se dokonce do výrobce, jehož produkty splňují zákonné normy pro protipožární venkovní i interiérové dveře, a jsou díky tomu doporučovány techniky. Prodej pěti tisíc kusů dveří ročně vypovídá o oblibě kvalitních dveří.

Parametry bezpečnostních dveří Next

Zaměřme se důkladněji na parametry dveří Next. Spolehlivé kování, oboustranné pancéřování, ochrana zámku a zdvojené čepy pro zesílenou ochranu jsou absolutní jistotou vašeho klidného spánku a spokojených dovolených při vaší nepřítomnosti v bytě. Bonusem jsou masivní bezpečnostní zámek Next, jenž centrálně ovládá rozvorový mechanismus, seřizovatelné panty, případně mříže a systém elektronického zařízení. Interiérové dveře, která mají skla, mohou být obohacena o speciální ochranné fólie, zámky se dají opatřit ochrannými čepy proti vniknutí. Výhodou bezpečnostních dveří nejsou jen absolutně špičkové ochranné vlastnosti, jejich pozitiva spočívají i tepelně-hlukové izolační obraně. Díky modernímu designu, anebo vyvedení v klasickém či starobylém stylu tyto typy dveří Next krásně zapadnou do každého interiéru. Běžně se stávají ozdobou vstupní části domu, která však nebude působit jako magnet na zloděje. Bezpečnostní dveře si zaslouží každá chata či chalupa, jež nebývají celoročně obývané a stávají se snadným terčem útoků nenechavců.

Rozdílné typy dveří nabízí MAND CZ S.R.O.

Tak jako jsou kvalitní bezpečnostní dveře Next, ani další firma Bedex, již zastupuje prodejce MAND CZ S.R.O., v ničem nezaostává v kvalitě, spolehlivosti a estetickém výsledku. Dveře Bedex se stavějí do komerčních prostor, výrobních provozů, bytů v paneláku i činžáku. Bezpečnostní zámek dveří Bedex se pyšní výtečnými vlastnostmi proti destrukci, je certifikován normou ošetřující spolehlivý a bezpečný chod rozvorového zámku. Odolné prvky použité pro bezpečnostní dveře do bytu i zárubně se vyrábějí ve stejném podniku jako zámky, jejich kompatibilita je nesporná a výhodná. Variabilita dveří Bedex umožňuje zájemcům o koupi bezpečnostní soustavy vybrat si typ přesně podle druhu stavby. K dispozici jsou mimo jiné bezpečnostní dveře dvoukřídlé i atypické.

Nabídka běžných i masivních dveří do interiéru

Rodinná firma MAND CZ S.R.O. se zabývá výrobou, expedicí a montáží i běžných dveří bez důmyslných bezpečnostních prvků. Nepotřebujeme mít přeci v bytě či domě všechny dveře opatřené kováním a bezpečnostními zámky. Vždyť kdo by se stále dobýval k zabouchnutým členům rodiny. A tak je možné si u společnosti MAND CZ S.R.O. objednat masivní dveře ze všech myslitelných druhů dřevin. Nejoblíbenější dveře dubové, smrkové, bukové, borovicové, dveře z javoru i modřínu se prodávají bez suků i se suky, vše dle požadavků zákazníků. Povrchové úpravy se vyrábějí ve více technologických variantách. Jsou avizovány laminátové dveře, foliové dveře, dveře dýhované, bezobložkové dveře a zárubně.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.