Parapety pro vaše okna

5.8.2011 | autor: Redakce PŽ

Parapety pro vaše oknaChcete mít pod novými okny kvalitní a dobře vypadající parapety, které jsou stabilní a vyrobené z kvalitních materiálů? Pak si určitě prohlédněte nabídku firmy Oknoplastik, která vyrábí parapety s dlouhou životností, a s velmi vysokou odolností povrchu. Můžete si vybrat ze široké nabídky druhů parapetů. Můžete je sladit s vašimi okny, nebo s žaluziemi.


Parapety
nabízíme buď z hliníkových materiálů pro exteriér, nebo z kvalitního PVC pro Váš interiér. PVC parapety pro interiéry jsou vyrobené výhradně z nerecyklovatelných materiálů a jejich výroba je důkladně kontrolována a řízena. Základní materiál je stejný, jako se používá na výrobu profilů plastových oken. Parapety jsou pak následně potažené dekorativní PVC folií. Pro venkovní instalace máme tažené hliníkové parapety. Parapetní deska je ošetřena buď eloxováním, nebo vypalovaným lakem. To velmi zvyšuje jejich odolnost a životnost. Povrch je také chráněn a potahován dekorativní folií.

Na našich webových stránkách naleznete všechny druhy parapetů a můžete vybrat, ten který se Vám bude hodit nejlépe. Také si zde můžete vybrat i svá nová okna a budete mít vše kompletní. Nabízíme pro Vás dřevěná i plastová okna. Vše v provedení, které přesně potřebujete. Z naší široké nabídky si vybere každý.
Vyberte si svá okna od profesionálů. Naší prioritou je vždy spokojenost našich zákazníků.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.