Poptáváte spolehlivého a dobrého instalatéra?

26.4.2017 | autor: Redakce PŽ

Poptáváte spolehlivého a dobrého instalatéra?

Třeba vám poradíme, kde takového najít. Instalatérů je celá řada, ne každý ale dělá svému řemeslu dobré jméno. Jak dnes fungují instalatérské firmy, co nabízí a jak si můžete být jistí, že svou práci odvedou kvalitně?

Náplň práce instalatérů

Škála výběru instalatérské práce je opravdu pestrá. Do jejich služeb patří montáž rozvodů vody, jak klasických, tak i třeba požárních, dále rekonstrukce koupelen a bytových jader, instalace solárních ohřevů, rekonstrukce odpadů ve všech bytových sekcích, výměna vodoměrů a stoupaček nebo opravy topení. Ačkoliv se to třeba nezdá, mají na starost také rozvody plynu a připojování nejrůznějších plynových spotřebičů.

Dostupnost pro zákazníky

Instalatéři jsou většinou v pohotovosti 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Je to z toho důvodu, že kdyby došlo k nějaké události, je potřeba, aby jí ihned řešili a zamezili tak vzniku větších škod nejen na majetku. Nejdostupnější jsou instalatérské práce v Praze, neboť tam jich je vzhledem k počtu obyvatelstva nejvíce. Instalatéra si na pomoc může zavolat každý. Sehnat na něj kontakt lze snadno z internetu, kde si vyberete toho s dostupností nejblíže k vašemu bydlišti. Co se týče ceníku za instalatérské služby, za dobře odvedenou službu se hold platí, ale nejde o závratné částky, které by vám „vyčistily“ peněženku. Cena se samozřejmě odvíjí od toho, co přesně požadujete. Většinou se jedná o hodinové sazby a k nim je nutno přičíst koupi samotného materiálu na opravu. Pokud tedy doma nemáte nikoho, kdo by se o nastalý problém postaral, nebo si na opravu jednoduše netroufáte, není nic jednoduššího, než si zavolat zkušeného instalatéra.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.