Profesionální čistící technika pro dokonalý výsledek

28.8.2015 | autor: Redakce PŽ

Profesionální čistící technika pro dokonalý výsledek

Abychom dosáhli vysoké čistoty prostředí, ať už v domácnosti, nebo v komerčních, veřejných nebo průmyslových prostorách, je třeba používat vysavače, čističe, čisticí prostředky a další pomocníky. Pomůže nám adekvátní čistící technika, a nejlépe ta profesionální. Jaké máme možnosti?

Parní čističe jsou přístroje, které vyrábějí horkou páru pod tlakem, a touto párou můžeme čistit cokoliv, co snese vysokou teplotu nad 100°C. Pokud je parní čistič doplněn o odsávání a hadici s hubicí, říkáme mu parní vysavač. Hodí se tedy nejen na podlahy, ale i na kuchyňskou linku, obklady, kupenu, záchod a další místa. Hodí se nejen pro použití uvnitř, ale i venku. Jedná se o nejefektivnější řešení pro čištění. Existují o parní čističe oken, díky kterým už nebude mytí oken noční můrou, kterou neustále odkládáte, ale příjemným a rychlým procesem.

Výborným pomocníkem jsou vysokotlaké čističe pro domácnost i profesionální použití. K čištění využívá vodu pod tlakem. Kde všude lze tyto tlakové myčky využít? Jedná se třeba o fasádu domu, zablácené venkovní plochy nebo zahradní nábytek. Zkrátka o místa, která byste bez tohoto pomocníka umyli jen velmi těžko.

V každé domácnosti je nezbytný vysavač. Ty profesionální od firmy Nilfsk se dají využít k vysátí jakýchkoliv ploch a nečistot, a s klasickým vysavačem se nedají srovnávat. Průmyslové vysavače jsou ideální i na těžce dostupná místa. Hodí se na mokré i suché čištění, některé pracují dokonce za sucha i mokra zároveň. Sehnat můžete vysavače levnější i dražší, podle finančních možností.

Centrální vysavače se hodí do obytných i průmyslových prostor a jde o velmi oblíbené řešení. Tvoří je rozvody po celém bytě a sací jednotky. Odpadá vyndávání a opětovné uklízení vysavače, manipulace je snadná a na tento komfort si velmi rychle zvyknete.

K čisticí technice se dá pořídit i bohaté příslušenství, které usnadní použití a rozšíří možnosti.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.