Projekt studny pro vaši rodinu

4.2.2020 | autor: Redakce PŽ

Projekt studny pro vaši rodinu

Žijete s vaší rodinou v domě a máte přilehlý pozemek? Možná třeba vlastníte jen víkendovou nebo letní chatku, kam vyrážíte trávit volný čas. Ať už tak či onak, určitě jste někdy přemýšleli nad pořízením vlastní domácí studny. Ta je již po mnoho let velmi oblíbeným zdrojem přírodní pitné vody, obzvláště u dětí vždy nachází velkou popularitu. Pokud jste vyrůstali na venkově, sami moc dobře znáte její obrovský přínos.

Rádi bychom vám tu dnes nabídli kompletní službu zřízení domácí studny. Již od 10 000 Kč můžete získat fullservis, do kterého spadá odborný posudek, tvorba projektové dokumentace, konzultace a asistence po celou dobu zřizování studny. Vězte, že ne to nemusí být zdaleka tak náročné, jak se může zdát. Je pravda, že jsou s tím jisté starosti a náklady, ale dlouhodobě se velmi vyplatí.

Naše společnost působí po území celé republiky. Přijedeme za vámi kamkoli bude třeba. Úvodní poradenství je nezávazné a navíc zdarma, takže neriskujete vůbec nic. Zkuste a uvidíte sami. Rádi vám odpovíme na vaše otázky a poradíme, jak postupovat.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.