Realitní kanceláře mají silného konkurenta! Je jím férový realitní portál CINCINK!

31.10.2019 | autor: Redakce PŽ

Kupujete nemovitost? A jakým způsobem? Přes realitní kancelář? Jděte na to jinak, a ušetříte! S realitním portálem CINCINK tedy určitě.

Zájemci o koupi nemovitosti se až doposavad většinou obraceli na služby realitní kanceláře. Ty si ale za ně nechávají tučně zaplatit v podobě provize ve výši několika procent z kupní ceny. To rozhodně nebývá malá částka. Zřejmě namítnete, že tato provize jde na účet prodávajícího. To sice ano, ale uvědomte si, že ona ovlivňuje i celkovou cenu nemovitosti. Existují přitom způsoby, jak se jí vyhnout, a tím cenu nemovitosti alespoň o něco snížit. Místo na realitní kancelář se obraťte na férový realitní portál CINCINK. Ten si za své služby účtuje individuálně. Platíte tedy jen za služby, které si vyberete. To však není jediná jeho přednost.

Skutečně férový realitní portál 

Realitní portál CINCINK na realitním trhu nemá obdoby, a jako takový pro realitní kanceláře opravdu představuje silnou konkurenci. Klientům v podstatě nabízí ty samé služby jako realitní kanceláře, ale také služby, kterých se od většiny realitek nedočkáte. Především ale každou z nabízených služeb klientům poskytují skuteční specialisté z oboru, ať již se jedná o fotografy, grafiky, daňové, finanční a hypoteční poradce, odhadce, právníky a další.

Zaměřeno na koupi bytu

Dovolte abychom vám činnost realitního portálu představili na následujícím modelovém příkladu. Vezměme v potaz, že je v hledáčku vašeho zájmu koupě bytu. Na stránkách portálu najdete tisíce inzerátů, ke kterým každý den přibývají nové. Jimi se můžete procházet sami, nebo si přizvat na pomoc "hlídací kočku" portálu. Ta vám poté, co do formuláře zadáte své preference v podobě preferované lokality, typu a velikosti nemovitosti, ceny a stavu objektu, s výběrem bude pomáhat. Respektive vám nabídne nemovitosti, které vašim parametrům nejlépe vyhovují. O kočkách se říká, že jsou chytré, a tato kočka toto pořekadlo rozhodně do puntíku naplňuje.

Hypoteční kalkulačka spočítá výši úvěru i splátek

Ještě před tím byste se však měli zaměřit na způsob financování svého bydlení. Máte jej vyřešené? Máte naspořeno? Uvažujete o úvěru ze stavebního spoření či hypotéce? I s ní vám na portálu CINCINK, jehož partnerem je Komerční banka, pomohou. Alespoň základní obrázek o výši splátek stejně jako maximální výši úvěru, na níž máte nárok, vám každopádně spočítá hypotéka kalkulačka.

S bankovní úschovou vaše peníze budou v bezpečí

Mnoho kupujících a klientů realitních kanceláří sužují obavy o bezpečí jejich peněz. Za nemovitost zaplatí, vydají se ze všech úspor a mnohdy i zadluží na doživotí, ale v ten okamžik se ještě nestávají majitelem své koupené nemovitosti. Jím se stanou až v okamžiku, kdy se jejich jméno objeví v katastru nemovitostí. A od této doby je dělí několik týdnu. Vyvstává tak otázka, co s penězi po tuto dobu? Realitní portál CINCINK zná odpověď a jí je bezpečná bankovní úschova.

Neopomeňte daň z nabytí nemovitosti

Posledním úkolem, po jehož splnění konečně budete moci pozvednout číše a učinit cincink, je zaplacení daně z nabytí nemovitosti. Tuto daň v současné době platí kupující, tedy vy. Souhlasíme s tím, že se jedná o daň nemorální, která penalizuje ty, co si pořídí vlastní bydlení, ale to je téma na jiný článek. Tak hodně štěstí!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.