S kusovými koberci k lepšímu designu

23.7.2017 | autor: Redakce PŽ

Kusové koberce jsem si oblíbila teprve před nedávnem! Byla jsem vždy zvyklá na klasické celoplošné koberce, které se plácnou na zem ihned, když je pracovníci prodejny koberců přivezou do bytu, a pak už se s nimi nehne až do doby, kdy je potřeba koberec zase vyměnit! Kusové koberce s vysokým vlasem anebo se zajímavými barvami a vzory mi sice vždy přišly krásné, nicméně se mi zdálo, že nejsou tolik praktické. Protože přece… co se zbytkem podlahy, přece nebude prázdná?! Díky rekonstrukci bytu a změně designu našeho bydlení a vlastně hlavně díky skvělému bytovému designérovi jsem ale pochopila, že tyto doplňky mohou o dvě stě procent vylepšit celkový dojem z celého prostoru.

Mít nádhernou sedací soupravu a moderní obývací stěnu s televizí přišroubovanou ke zdi je luxus, který si může dovolit čím dál více lidí. Veškerou modernitu a krásu těchto věcí však můžeme totálně zabít nevhodnými doplňky, mezi něž se v tomto případě řadí také nevkusné celoplošné koberce ze syntetických vláken, které jsou tak univerzální, že se vlastně nehodí skoro nikam… I přesto, že jsem při závěrečném dolaďování našeho nového bytu trvala na koberci, který měl být natažený po celé ploše podlahy, a dokonce i přesto, že jsem za takový koberec nechala v obchodě několik tisíc, jsem se nakonec přeci jen rozhodla pro kusový koberec, který jsme s designérem umístili pouze do zóny se sedačkou a s konferenčním stolkem, výsledek nemá chybu a ztracených peněz vůbec nelituji!

dětské koberce v pokojích mých dětí? Tam jsem plochu podlahy sice nechala celou zakrýt jedním velkým kobercem, nicméně každému jsem ještě přikoupila kusové koberečky na hraní s nádhernými pohádkovými motivy, které mají děti v oblibě. Vybrala jsem je všechny na stránkách www.vopi.cz/naslapy-na-schody/, pohodlně zaplatila přes internet a doma jsem je měla přesně ve smluveném čase a v odpovídající kvalitě. Koberce jsou skvělým doplňkem do jakékoliv místnosti v bytě, domě, v kanceláři i jinde. A kusové koberce, jak jsem pochopila, se hodí kamkoliv o to víc!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.