Smart LED žárovky si oblíbí každý člen domácnosti

13.1.2024 | autor: Redakce PŽ

 

Úsporná varianta osvětlení je dnes už nutností, jinak by účty za energie tvořily mnohem větší část finančního rozpočtu našich domácností. Moderní doba si však žádá další kroky, inovacím se totiž meze rozhodně nekladou. Chtěli byste si vyladit světlo podle momentálního rozpoložení? Přizpůsobit ho své náladě nebo plánovanému večernímu posezení s přáteli? 21. století má připravenou podrobnou odpověď. Žárovky se totiž spárují s mobilní aplikací a pak už si je nastavíte podle svých představ. Studená bílá nebo teplá bílá, vždy záleží na okolnostech. Proč nedat průchod fantazii? Stačí pár slov a je rázem zhasnuto, i to umí dnešní osvětlení!

Práce, relaxace nebo zábava

Je to jednoduché, stačí vám krátký pokyn v mobilní aplikaci a přepnete si osvětlení podle aktuální situace. Smart LED žárovky přináší také přednastavené barevné scény, které se hodí pro konkrétní událost. Dýchánek s přáteli, relaxační večer nebo soustředěná činnost nad počítačovou grafikou, kvalitní osvětlení je v každém případě nutností. Pokud milujete četbu beletrie, tento typ osvětlení si brzy oblíbíte. Změna barvy je dílem okamžiku, není nutné chodit k vypínači. Jeden klik v mobilu všechno vyřeší!

Životnost se počítá na několik let

Jak dlouho vám takové světlo doma vydrží? Několik let provozu pro něj nepředstavuje žádný problém, přináší desítky tisíc hodin stabilního osvětlení. Poradí si s mrazivými teplotami a nevadí mu ani srpnová vedra. Odolnost je tedy velkou předností podobné novinky, která si hledá cestu i do českých domácností. Nic vám tak nebrání, abyste je měli v obýváku, ale také například v garáži nebo dalších místnostech, které nejsou kvůli úsporám energií vytápěné víc, než je v rámci cihlové stavby nutné. Pokud vás tato tématika zaujala, na cel-tec.cz se dozvíte další zajímavé informace!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.