Těžká břemena a strojní zařízení lze snadno stěhovat v Česku i Evropě

25.5.2017 | autor: Redakce PŽ

Těžká břemena a strojní zařízení lze snadno stěhovat v Česku i Evropě

Dilema, jakým způsobem a s jakou technikou přestěhovat celou výrobní halu včetně strojů a těžkých břemen, je snadno řešitelné díky firmě M&S Service s.r.o. Společnost je specializována na stěhování strojů, výrobu, dodej a montáž ocelových konstrukcí, půjčování strojních zařízení i montáž jeřábových drah včetně rektifikace. M&S Service s.r.o. se orientuje rovněž na svařování potrubí různými metodami i na montáž a dodávku potrubních rozvodů, vzduchu a plynu.

Technické vybavení, zkušenosti v oboru a pojištění majetku

Komplexnost nabídky zpracování, přepravy a montáže zařízení a materiálů z oblasti těžkého průmyslu je podpořena zmíněným technickým vybavením, dostatečnými skladovacími prostory, jeřábovou a přepravní technikou. Všichni pracovníci společnosti M&S Service s.r.o. jsou specialisté v oboru s mnoha lety praxe a neocenitelnou dávkou zkušeností. Při stěhování těžkých břemen, stěhování strojů, stěhování výrobních závodů, montáži i demontáži jsou všechny úkony kryty pojištěním majetku do výše 50 milionů korun. Nehrozí žádné ztráty při poškození majetku při dopravě či stěhování strojů.

Specifikace transportu, trasy a časového harmonogramu

Zájemci o stěhování a přesun strojů se můžou na pracovníky M&S Service s.r.o. obrátit telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu uvedeného na webu masservice.cz. Po vznesení požadavku a specifikace převáženého materiálu, břemen či strojů firemní technik navrhne časový harmonogram, trasu i způsob přepravy. Po stvrzení smlouvy následuje dokumentace všech předmětů a vybavení včetně kompletního zakreslení do výstupní zprávy. Těžká břemena a stroje lze převážet jak po Česku, tak celé Evropě. Transportují se například pece, vířivky, kotle, klimatizační jednotky, dílenská zařízení i vybavení průmyslových hal.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.