Vhodná nádrž na AdBlue? Vyzkoušejte BlueMaster!

20.10.2014 | autor: Redakce PŽ

Jak Adblue vlastně funguje?  

Tato kapalina je v podstatě velmi čistým vodním roztokem syntetické močoviny. AdBlue je, zjednodušeně řečeno, vstřikován před katalyzátor výfukových plynů, načež dochází k určitým chemickým reakcím. To má za následek snížení emisí některých znečišťujících látek v naftových motorech, konkrétně na úroveň emisních limitů Euro IV a vyšších, což je při dnešním provozu na silnicích skutečně potřeba. Jak ale AdBlue vhodně skladovat?

Nádrž na AdBlue BlueMaster

Spolehlivé dvouplášťové nádrže na AdBlue BlueMaster jsou jedním z velmi zajímavých řešení, jak tento roztok uskladnit. Proč uvažovat právě o nich?

  • Naprostá bezpečnost. Nádrž na AdBlue BlueMaster přináší ochranu proti úniku kapaliny, stejně jako proti přeplnění, neoprávněnému přístupu, vlivům počasí a v neposlední řadě je sama chráněna proti poškození.
  • Efektivní řešení. Samozřejmě že při nákupu většího množství AdBlue zaplatíte méně. Kapacita těchto nádrží je přitom od 1200 do 9000 l.
  • Komfort pro uživatele. Jednoduché plnění, nízké nároky na údržbu a snadná kontrola spotřeby – to vše rovněž nabízí nádrže BlueMaster.
  • Perfektní vzhled. Nezapomínejte na to, že nádrž bude nedílnou součástí prostoru, ve kterém bude umístěna. Její vzezření je tedy rovněž velmi důležité.
  • Nízká pořizovací cena. Za nádrže BlueMaster rozhodně neutratíte celé jmění. Např. na Kingspaenviro.cz si je lze pořídit velmi levně a navíc zde naleznete další výrobky jako špičkové nádoby na tříděný odpad, kontejnery a mnoho dalšího.  


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.