Vlastní bazén? Vybírejte v kategorii levné plastové bazény do země

2.7.2019 | autor: Redakce PŽ

Vlastní bazén? Vybírejte v kategorii levné plastové bazény do země

Myslete s předstihem a pořiďte si vlastní bazén! Zapomeňte ale na ty nadzemní, které majitelům spíše než potěšení přidělávají starosti. O ty rozhodně nestojíte. 

Obzvláště v parných letních dnech, které tu budou co nevidět, se snad každý chce nějakým způsobem zchladit, ať již se sklenkou vychlazeného nápoje v ruce, nebo ve vlastním bazénu. A co si tak dopřát obojí? 

Koupi bazénu zvažte

Bazén ale není bochník chleba, a jeho koupi doporučujeme pečlivě zvážit. Předem si například zjistěte, jestli ve vašem bydlišti není vyhlášen zákaz napouštění bazénů vodou z vodovodního řádu, abyste pak nebyli nemile překvapení, že sice máte bazén, ale nesmíte si jej napustit. Měkteří uživatelé tento problém tak řeší vodou z cisterny. I ty ovšem v letním období na mnohých místech bývají omezené. 

O každý bazén se musíte starat

Zcela bez starostí však nebudete, ani když se vaší lokality problém se suchem netýká. Abyste se mohli koupat v křišťálově čisté vodě, musíte se o ni náležitě starat. Dno i stěny bazénu pravidelně čistit, hlídat ph vody a náležitě ji ošetřovat bazénovou chemií, ať již chlorovou či bezchlorovou. Bazénu se zkrátka budete muset věnovat, necháte-li jej bez povšimnutí, ve vodě se začnou množit řasy a bude po koupání. Hodně práce i chemii vám každopádně ušetří i bazénové zastřešení, které si zvažte pořídit spolu s bazénem. 

Zaměřte se na bazény do země 

Jaký bazén zvolit? Na trhu se setkáte se spoustou bazénů. Mezi ty nejlevnější patří bazény nafukovací následované bazény nadzemními. Oběma těmto typům se ale snažte vyhnout. Chcete-li mít na své zahradě bazén, který vás bude těšit a ne děsit, vybírejte v kategorii bazény do země. Vaší pozornosti by neměly uniknout především bazény plastové či laminátové. Opravdu kvalitní modely ze speciálního kopolymeru PP vám vydrží až 50 let! 

Levné plastové bazény

Kvalitní a přitom levné plastové bazény najdete například na stránkách plastovebazeny.eu. Oválný bazén o rozměru 5 × 3 metry spolu s filtrací, bazénovou technologií, izolací dna a vysavačem vás například vyjde na necelých šedesát tisíc korun. To je ve srovnání s konkurencí velmi slušná cena. Tak neváhejte. Léto je na dosah! Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.