Vodohospodářské projekty od ZAKRY

11.12.2020 | autor: Redakce PŽ

Vodohospodářské projekty od ZAKRY

Navzdory současné situaci se poptávka po zařízeních jako čističky odpadních vod, retenční nádrže, domácí studny nebo septiky vůbec nesnižuje. Ba naopak. Zákazníci si i v tíživé situaci, jaká v posledních měsících nastala, denně podávají žádosti o konzultaci a radu, jak tato zařízení realizovat co nejvýhodněji.

Obrátit se na profesionála je rozhodně dobrá volba. Jestli chcete slyšet více informací, doporučíme kancelář ZAKRA. Ta se soustředí na projekty čističky odpadních vod, septiky, nádrže i přípojky. Množství potěšených klientů jasně referuje o kvalitě služby.

Požádáte-li si o bezplatnou konzultaci, projektant se s vámi spojí a probere vaši situaci. Zodpoví vaše dotazy a doporučí i následující kroky. Pokud vám bude jeho návrh vyhovovat, může se ZAKRA pustit do práce. Vypracuje dokumentaci, sežene hydrogeologický posudek a vyřídí dokonce i úřední formality. Služba je to tedy skutečně fullservisová a nemusíte se starat o nic. Informace k nalezení na webu nebo případně blogu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.