Vyberte si vchodové dveře podle svých představ

3.9.2018 | autor: Redakce PŽ

Vyberte si vchodové dveře podle svých představ

Vchodové dveře nevybíráme příliš často, takže obvykle ani nevíme, jaká je nabídka na trhu ani na jaké parametry se soustředit. Pojďme si říct alespoň to základní, na co se zaměřit. Také si dáme tip na konkrétní značku soustředící se na tento sortiment.

Bezpečnost na prvním místě

Jak vybrat správné dveře? Zrovna si kladete tuto otázku a nevíte, u jakého parametru začít? Myslete především na jejich hlavní účel - vaši bezpečnost. Určitě nechcete, aby byly snadno přístupné nezvaným hostům. Soustřeďte se především na jejich dostatečně pevnou konstrukci a další vybavení proti násilnému vniknutí (například francouzský falc). 
Pro zjednodušení orientace jsou vchodové dveře do domů a bytů roztříděné do bezpečnostních tříd. Její volba záleží na vašich nárocích. Nejnižší třída by měla být 3, jste-li náročnější (máte-li doma opravdu cenné věci, zbraň atd.), uvažujte o čtyřce.

Další parametry výběru

Samozřejmě chystáte-li se koupit venkovní dveře do bytu či domu, je třeba se zaměřit na ostatní parametry. Nezapomínejme, že jsou vaší vizitkou - tím prvním, co lidé uvidí, když k vám přicházejí nebo jdou okolo. Zvlášť jsou-li součástí rodinného domu, měly by s ním vzhledově ladit. Máte mnoho zajímavých i tradičních designových možností, takže si určitě vyberete.
Dále je velmi důležité zvolit správné rozměry, aby vám produkt dobře pasoval a nedělal neplechu. Soustřeďte se také na kvalitní konstrukci a v neposlední řadě se zajímejte o tepelnou izolaci, která ovlivní vaše náklady za energii i celkový tepelný komfort u vás doma. Mohou mít i další vybavení. Podstatná je rovněž odborná montáž, která vám zajistí, že výrobek bude dobře usazený.

Už máte zhruba představu, jak by měl váš produkt vypadat, a hledáte konkrétní řešení? Podívejte se na dveře ERKADO. Ať už sáhnete po jakýchkoliv, všechny se vyznačující vysokou odolností, spolehlivostí a atraktivním vzhledem.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.