Vybíráme zakrývací plachty a stínící sítě s PePlachty.cz

23.5.2015 | autor: Redakce PŽ

Vybírání zakrývací plachty a stínící sítě by mělo korespondovat s potřebami na jejich využití. Zakrývací plachty nachází uplatnění při zastřešení malých a velkých ploch, k záštitě různého materiálu, předmětů i strojů. Kdežto stínící sítě, jež se instalují na ploty, mají zajistit soukromí na zahradě či na tenisových kurtech. Vedle zastínění slouží tyto sítě také jako ochrana před nezdravým UV zářením. V následujících řádcích se podíváme, na co byste při výběru zakrývací plachty a stínící sítě měli dbát.

Zakrývací plachty

Na současném trhu působí pestrá škála výrobců, jejichž kvalita je různorodá. Rozhodujícím faktorem by neměla být cena, ale kvalitativní stránka. Prémiové zakrývací plachty má ve svém bohatém produktovém portfoliu společnost Plachty Štěpáník, která provozuje internetový obchod PePlachty.cz. Nepromokavé zakrývací plachty se vyrábí z tkaného polyetylenu. K dostání jsou různé velikosti a díky variabilitě můžete zakrývací plachty použít k zakrytí strojů, rozestavěných domů i stohu sena.

Aby vám mohl dodavatel maximálně vyhovět, je nezbytné brát v úvahu několik základních zásad. Důležitou vlastností je hmotnost, od níž se odvíjí účel zakrývací plachty. Dále byste si měli ujasnit, jaký rozměr potřebujete.

Stínící sítě

Stínící sítě nachází uplatnění při vytvoření soukromí na zahradě, nebo při zastínění tenisových kurtů a sportovních hřišť. Stínivost těchto sítí dosahuje až 90 %, neboť při výrobě se používají nejkvalitnější PE vlákna zelené barvy. Je všeobecně známé, že zelená barva uklidňuje zrak a zároveň je nenápadná. Stínící sítě na ploty jsou také perfektní ochranou před škodlivým UV zářením. Stínící sítě jsou k dostání v různých velikostech.

Plachty a sítě v podání PePlachty.cz

Zakrývací plachty, vagónové plachty, autoplachty, stínící sítě na ploty a reflexní vesty nabízí společnost Plachty Štěpáník. Tato firma má dlouholetou historii a jedná se o spolehlivého výrobce a dodavatele výše zmíněných produktů. Pakliže vám nevyhovuje produktové portfolio zakrývacích plachet, můžete využít služby výroby na míru.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.