Zahradní party stany využijete při různých příležitostech

3.3.2019 | autor: Redakce PŽ

Zahradní party stany využijete při různých příležitostech

Už v zimním období se mnoho lidí těší na léto a teplé počasí. Na zahradě se můžete opalovat, koupat, grilovat s přáteli, relaxovat a hrát si s dětmi. Tato doba je také ideální pro pořádání různých oslav a večírků, které se konají venku na terase. Někdy je však problém nevyzpytatelnost počasí, a tak se leckdy přihodí, že místo krásného slunečného odpoledne prší nebo naopak sluneční paprsky září až moc a na přímém slunci se nedá vydržet příliš dlouho. Pro takové situace jsou jako stvořené zahradní party stany, dají se využít za každého počasí.

Pořiďte si elegantní party stan i na vaši zahradu

Možná máte pocit, že letní dny jsou ještě daleko a není třeba zatím nic řešit, ale opak je pravdou. Už v zimě se vyplatí pořízení party stanu, jelikož v této době je tento sortiment k dostání za velice příznivé ceny. Stylové zastřešení vám navíc dobře poslouží i v chladnějších dnech, stačí jej dovybavit zahradním nábytkem, osvětlením, popřípadě topením. Dnes mají party stany opravdu široké využití, můžete je použít také pro chov libovolného zvířectva, jako mobilní garáž k zastřešení automobilu nebo praktický sklad, kam můžete schovat věci před nepříznivým počasím a zimou. V létě pak vytvoříte krásné zázemí pro hraní s dětmi a grilování. Jako další časté využití jsou k vidění prodejní či reklamní stánky, výstavní stany nebo svatební luxusní party stany.

Party stany si nemusíte jenom pronajímat

V minulosti bylo populární si party stany pronajímat vždy na předem plánované akce, ale zákazníci pak zjistili, že výhodnější je si pořídit vlastní zastřešení, které bude sloužit během celého roku. Navíc nemusíte pokaždé řešit pronájem a opakovaně navštěvovat půjčovny. Stany máte po ruce, kdykoliv se vám to bude hodit, třeba i pro spontánní neplánované grilování s přáteli. Samozřejmě je důležité se zamyslet nad prostorem, kam party stan umístíte, pokud nemáte příliš velkou zahradu a za domem je vám k dispozici pouze pár metrů čtverečních, není co řešit a pronájem bude rozumnější volba. Máte-li ale terasu, která by si zasloužila zastřešení, tak neváhejte s pořízením zahradního stanu už pro letošní rok.

Široký sortiment zahradních a prodejních stánků

V dnešní době je k dostání široký sortiment „párty" stanů značky BRIMO, stejně tak i prodejních stánků a zahradního nábytku, to vše za nízkou cenu a v kvalitním provedení. K dispozici je mnoho variant, záleží na rozměrech a konstrukcích. Nejčastěji je k vidění nůžkový party stan, ten se dá poměrně jednoduše a rychle složit či rozložit. Systém rozkládání má totiž speciálně automaticky zajištěnou konstrukci z ušlechtilé oceli. Ta je natřena práškovou barvou s ochranou proti korozi, UV záření a nárazům. Plachta je z polyesteru, dá se snadno omýt, je 100% vodotěsná a barevně stálá.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.