Masážní křeslo

27.11.2009 | autor:

Masážní křesloSeděli jste někdy v křesle nebo na gauči po dlouhém vysilujícím dnu v práci a přáli jste si, aby vás přestala bolet záda, krk, nohy? Právě v tuto chvíli byste nejvíc ocenili praktické masážní křeslo. Pořiďte si ho a řekněte sbohem každodennímu stresu, bolesti a napětí.

Schopnosti masážního křesla se vyrovnávají skutečnému masérovi. Masážní křesla nabízejí mnoho typů masážních technik, od hnětení, poklepávání, válečkování k vibrování a dalším režimům specializovaným na jednotlivé části těla. K vašemu pohodlí mohou přispět známé typy relaxací jako například švédská, Shiatsu nebo havajská masáž.

Působení technik masážního křesla


Vibrace navozují celkové uvolnění, protože dráždí svaly poměrně rychlým tempem. Roztírání působí na podkoží a měkké tkáně kloubů. Tření ovlivňuje krevní oběh a látkovou výměnu. Hnětení působí na svaly končetin a sval zádový. Velice účinná je Shiatsu masáž, která stimuluje energetická centra nacházející se po celém těle.

Obvyklým vybavením masážních křesel bývá multifunkční zařízení na masáž v opěradle, sedáku a opěrce nohou. U lepších masážních křesel najdete automatickou detekci tlakových bodů, polohování a speciální masážní programy. Sami si pak můžete nastavit šířku masírované oblasti a rychlost masáží. Samozřejmostí masážního křesla je ovladač s displejem a časovým spínačem. Dražší varianty mají zabudovaný synchronizovaný hudební program a CD přehrávač se sluchátky. Na potah se používá pravá kůže, která zajistí delší životnost masážního křesla.

Investujte do masážního křesla!


Na vývoji většiny masážních křesel spolupracují profesionální maséři a lékaři, což zaručuje bezpečnou a kvalitní péči, kterou si můžete lehce dopřát doma. Masážní křeslo lze pořídit už od dvanácti tisíc korun. Po dlouhém únavném dnu nebudete jistě investice litovat!


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.