Masážní sprchový panel

19.10.2009 | autor:

Masážní sprchový panelKoupel patří v moderní společnosti mezi základní hygienické úkony. Klasické povalování ve vaně však ve většině domácností nahradila sprcha. Ačkoli by se mohlo zdát, že se tak ochuzujeme o blahodárné relaxační účinky, není to pravda. Výbornou masáž a regeneraci si totiž můžeme dopřát i ve sprše, a to díky masážním panelům.

Zázrak jménem sprchový masážní panel


Sprchové masážní panely se vyrábějí jak v nástěnném, tak i v rohovém provedení. Součástí bývá pevná hlavová sprcha, ruční sprcha a masážní trysky. Některé boxy navíc nabízejí i parní lázeň. O páru se stará elektrický vyvíječ páry. Standardní výbavou těchto boxů je také sklopná sedačka a termostatické zařízení, které vás ochrání proti opaření. Ty nejluxusnější sprchové panely můžete programovat pomocí dálkového ovládání. Navolíte si zde také různé typy hydromasáže, usměrníte intenzitu paprsků nebo si nastavíte střídání jednotlivých cyklů.

Snadná instalace panelů


Výhodou sprchových panelů je relativně snadná instalace. Nemusíte se obávat stavebních úprav, panel prostě jen pověsíte do sprchy, takže nenarušíte ani křehké dlaždicové obložení. Minimální rozměry sprchových koutů vybavených masážním panelem jsou 90 x 90 cm. Pokud vám to vaše prostorové dispozice dovolí, můžete si pořídit box s většími pohodlnějšími rozměry. Existuje také varianta speciálně upravená pro páry.

Třebaže se to může někomu zdát jako zbytečný nadstandardní luxus, věřte, že nebude litovat. Ten pocit, kdy čistí a naprosto uvolnění vklouznete do postele a necháte se unášet sny, je nenahraditelný.


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.