Vhodný materiál pro zahradní nábytek? Zkuste umělý ratan!

23.9.2014 | autor: Redakce PŽ

Vhodný materiál pro zahradní nábytek? Zkuste umělý ratan!

Nábytek z umělého ratanu – pro a proti

Velkou výhodou ratanového nábytku je jeho pevnost a stabilita, jakož i vysoká odolnost proti vlivům prostředí. To znamená, že se perfektně hodí na každou zahradu, čemuž napomáhá i originální design. Existuje navíc v mnoha variantách a aktuálně se na ratanový nábytek specializuje také velké množství prodejců, mezi nimiž jmenujme alespoň internetový obchod Teak-shop.cz.

Výčet hlavních výhod bychom tedy měli za sebou, ale jak je to s negativy? Jsou vůbec nějaká? A pokud ano, nezastiňují všechna pozitiva? V podstatě jedinou větší nevýhodou umělého ratanu je jeho vyšší cena. Navíc pouze zdánlivě. Vzhledem k tomu, že Vám ratanový nábytek vydrží velmi dlouho, i v tomto ohledu se nepochybně vyplatí!

Jednotlivé druhy ratanové nábytku

Nyní se zaměřme na jednotlivé druhy nábytku z umělého ratanu. Jelikož se v prvé řadě (ovšem nikoli nezbytně) jedná o nábytek na zahradu, odpovídají tomu i jeho varianty. Co všechno si tedy můžete pořídit?

  • Jídelní soupravy z ratanu. Na pravidelné rodinné obědy na čerstvém vzduchu nedá dopustit mnoho lidí. Pokud se jedná i o Vaši oblíbenou činnost, pořiďte si jídelní soupravu z ratanu.
  • Sedací soupravy z umělého ratanu. Maximální pohodlí, zajímavý vzhled, možnost použití jak na zahradě, tak v interiéru, to vše garantuje takřka každá sedací souprava z umělého ratanu.
  • Další druhy ratanového nábytku. K dispozici máte rovněž lavice, lehátka, odkládací stolky, ovšem také celou řadu doplňků jako květináče nebo truhly na polstry. Stačí si vybrat.


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.