Autobazar v Praze, kde se nemusíte bát koupit ojetý vůz

11.4.2017 | autor: Redakce PŽ

Autobazar v Praze, kde se nemusíte bát koupit ojetý vůz

U koupě ojetého vozu hodně záleží na jeho prodejci. S dobrým autobazarem se však jeho koupě bát nemusíte. Pro pražské, středočeské, ale i další, kteří jsou ochotni si udělat za dobrým vozem výlet, je to například autobazar Auto Výhybka Praha.

Tradice potvrzující kvalitu

Tento autobazar se nachází na Praze 9 v Kostelecké ulici. Svou činnost provozuje již přes 12 let. Za tu dobu již prodal vozy stovkách spokojených zákazníků, kteří šíří jeho dobré jméno dále. Tuto dobrou pověst si pražský autobazar získal především férovým přístupem k zákazníkům, kteří jsou detailně informování o vozidle, které kupují.

Prodávané vozy online

Formou detailního informování je například zveřejňování všech prodávaných vozů na webových stránkách autobazaru. Tam najdete například jeho fotografie ze všech stran, informace o roku výroby, technickém stavu a pochopitelně také jeho cenu. Vůz si můžete předběžně rezervovat, aby vám ho nikdo nekoupil těsně před nosem.

Dostupné financování

V dnešní je době je stále modernější neplatit za vůz rovnou, ale využít jiných možností financování (například leasing). Podnik i jednotlivec tím neutrpí takový zásah na svou likviditu a peníze mohou průběžně investovat jiným způsobem. To si v autobazaru Auto Výhybka Praha uvědomují, a proto firma poskytuje hned několik možností financování včetně leasingu a koupě na protiúčet.

Obrázek 3S tímto Mini Cooperem r.v. 2011 z Auto Výhybka uděláte ve městě parádu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.