Jak probíhá polep auta krok po kroku

1.8.2022 | autor: Redakce PŽ

Jak probíhá polep auta krok po kroku

Přemýšlíte nad polepením vašeho vozu? A říkáte si, jak to vlastně celé probíhá? V tomto článku se dozvíte, jak v rámci této služby postupuje tým Polepim.

Formování představy o polepu

Nejprve je samozřejmě třeba přistoupit ke klasické poptávce. V rámci ní specifikujete, jaká je vaše představa (pokud nějakou máte). Zároveň od vás tým zajistí důležité podklady, které budou potřeba pro tvorbu celé zakázky. Abyste o návrhu získali konkrétnější představu, můžete si navíc prohlédnout grafické návrhy na 3D modelu auta.

 

Tvorbě grafiky se může věnovat buď týmový grafik, nebo lze pracovat s vašimi dodanými materiály. V každém případě ale pomáhá, když máte jasno v tom, co se vám a líbí, a co nikoliv. 

 

Výroba polepů na auto nevyžaduje, abyste svůj vůz přeměřovali. V týmu Polepim totiž disponují speciálním programem, ve kterém jsou modely většiny aut dostupné v měřítku 1:1. 

Výroba polepů

Jakmile si grafiku odsouhlasíte, přichází na řadu samotná výroba. Při ní se pracuje s velkoplošnou tiskárnou a řezacím plotrem, který pečlivě vyřeže každý detail. V této fázi se zároveň dozvíte informace o tom, kdy je třeba auto dovézt do dílny (případně je možné jej vyzvednout přímo u vás).

Příprava vozu a polep

Jakmile je auto k dispozici na dílně, je třeba jej umýt a dekontaminovat jeho lak. Je totiž nesmírně důležité, aby lak vozidla byl 100% hladký a mohl tak zaručit perfektní výsledek. Následně lze přistoupit k samotnému polepu, při kterém je třeba postupovat systematicky a opravdu precizně. 

Kontrola a předání vozidla

Jakmile je vůz polepen, detailně se zkontroluje. Také se na fólie nanáší speciální přípravek, který prodlouží jejich výdrž a dodá jim lesk. Druhý den ráno si již auto můžete vyzvednout (případně jej někdo z týmu dopraví zpět k vám).

 

Do 14 dnů vás ještě čeká garanční prohlídka, v rámci které dochází k umytí a celkové kontrole vozidla. A pokud se objeví nějaké nedokonalosti, v rámci této prohlídky dojde k jejich opravě. 

 

Více informací ze světa polepu aut najdete na www.polepim.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.