Jakými novými vozy se můžete projet?

3.4.2018 | autor: Redakce PŽ

Automobilový trh je zaplaven stovkami modelů ročně, tudíž vybrat z něj ten správný je určitě velmi obtížné. Vždyť kolik dokážete z hlavy vyjmenovat značek? Vsadím se, že jich bude nejméně patnáct. Proto si nyní pojďme přiblížit dva nové vozy značky Renault, které rozhodně stojí za povšimnutí.

Renault Megane

Renault Megane nám nabízí skvělý design, podle něhož poznáte toto auto již z dálky. Na první pohled působí jako závodní vůz, tudíž vaši kamarádi vám budou takový model jen tiše závidět. Podobně si designéři vyhráli i s interiérem. Uvnitř se budete cítit velmi komfortně, jízda autem vám přinese mnohem větší zážitek. Zároveň vám Renault usnadňuje řízení, dokáže dokonce rozpoznat dopravní značky či v případě potřeby sám přepíná na dálková světla. Disponuje také inteligentním systémem R-LINK 2, který je možno ovládat hlasem, takže nebude vaše pozornost při řízení nijak rozptýlena. Všechny tyto a mnohé další parametry z Megane dělají auto, o které je po celém světě veliký zájem.

Renault Captur

Dalším zajímavým autem je rozhodně Renault Captur. Dokáže zaujmout řidiče náročné i ty, kteří spíše koukají na nižší cenu. Těm nabízí velmi nízkou spotřebu, maximálně spotřebuje 5,5 litru na sto kilometrů. U většiny aut na tomto čísle spotřeba teprve začíná. Pro náročnější zákazníky je připraven vychytaný interiér s řadou technologických vychytávek.Renault Captur se dokáže sám postarat o zaparkování sebe sama a zajišťuje, aby řidič viděl i do mrtvého úhlu, tudíž zvyšuje celkovou bezpečnost jízdy.

U koho nakupuji?

Francouzská automobilka Renault patří již dlouhodobě mezi evropské špičky ve výrobě automobilů. Dobrou reputaci si vydobyl především díky vychytanému a zajímavému designu, který láká mnohé milovníky silnic. Zároveň však samozřejmě nezapomíná ani kvalitu a jízda v jeho vozech je bezpečná a komfortní.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.