Magnetický držák telefonu – super vychytávka pro řidiče

16.11.2016 | autor: Redakce PŽ

Magnetický držák telefonu – super vychytávka pro řidiče

Nevíte, čím na Vánoce obdarujete přítele, manžela, tatínka či bratra? Tak si pamatujte, že u mužů nikdy nešlápnete vedle s elektronickou hračkou či něčím do auta. Druhá varianta je obvykle levnější a my pro vás máme tip na jeden opravdu originální předmět.

Držák na mobil NeoTap je určený všem, kteří vždy přemýšlí, kam si v autě odložit mobil. Měl by být někde, kde na něj dobře vidíte, ale zároveň vás nesmí rušit. Například umístění na přední sklo je docela nešťastné, pokud tedy nevyužíváte navigaci. Mobil by vás totiž zbytečně rozptyloval.

Hodit ho do přihrádky u spolujezdce ovšem rovněž není příliš šťastné řešení. Jak ho budete lovit, až vám někdo zavolá?

Vždy po ruce

Magnetický držák NeoTap Magnetic Vent Mount lze umístit kamkoliv, snadno jej připevníte například na výduchy klimatizace. Tam bude mobil akorát po ruce.

Na rozdíl od jiných držáků se vám s magnetickým NeoTapem nemůže stát, že mobil spadne. Nikdy ho nebudete muset lovit dole u nohou, a to dokonce ani v případě nehody. Magnet drží skutečně pevně.

Magnet mobil nepustí

Držák se skládá ze dvou částí. Ta první se připevní na žebrování klimatizace, tu druhou musíte nalepit na mobil. Jedná se pouze o tenký kovový plát, který je možné schovat pod kryt telefonu. Tento plát je magnetický a zajistí, že jakmile se s telefonem přiblížíte k držáku, bude lapen a pevně přichycen.

Jak si jistě pamatujete z hodin fyziky na základní škole, nesouhlasné magnety se přitahují – a někdy dost velkou silou. U tohoto magnetického držáku do auta je použit silný magnet, takže se stačí s mobilem přiblížit.

Kde ho pořídit?

Objednejte si ho třeba z e-shopu Unimagnet.cz, který prodává výrobky s neodymovými magnety. Uvidíte, že budete mít s dárkem úspěch. Využít se dá nejen na telefon, ale také na navigaci či tablet. A kdo z nás v dnešní době něco takového v autě nevozí...Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.