Máte rádi jízdu na motorce? Vydejte se na motovýlet

12.1.2024 | autor: Redakce PŽ

Máte rádi jízdu na motorce? Vydejte se na motovýlet

Libujete si v jízdě na motorce? Nebo se řadíte spíše mezi začátečníky a chtěli byste se v této dovednosti pořádně zlepšit? Ať už je to jakkoliv, můžete se vydat na motovýlet a věnovat se této činnosti na maximum.

V Česku i v zahraničí

Zatímco u nás jsou příhodné podmínky pro jízdu na motorce pouze pro část roku, v jižních státech Evropy je situace odlišná. Proto jsou zimní měsíce ideálním časem k tomu se sbalit a vyrazit poznávat nové cesty. 

 

Do zahraničí na motorce se samozřejmě můžete na vlastní pěst. Mnohem pohodlnějším způsobem je však využití motoškoly a jejich organizovaných výletů. Jednou z nich je i motoškola Přijďte se projet, která ve svém portfoliu nabízí výlety hned do několika zajímavých destinací.

Jízda na motorce i poznávání místní kultury

Díky organizovaným motovýletům se nemusíte o nic starat. Stačí se jen v dohodnutém čase dostavit na letiště, a poté již můžete relaxovat. S přepravou vlastní motorky si rovněž nemusíte dělat starosti. Zmíněná motoškola totiž motorky účastníkům zájezdu půjčuje přímo na místě.

 

Jelikož se jedná o oficiálního partnera BMW Motorrad, máte jedinečnou možnost vyzkoušet si jízdu hned na několika špičkovým motorkách. Mezi účastníky výletu si je totiž můžete jednoduše střídat. Díky tomu můžete poznat hned několik různých strojů a třeba se i snadněji rozhodnout, jaký model je tím pravým pro vás.

Do jakých destinací se můžete vydat?

Jak jsme již zmínili, nabídka destinací je u této motoškoly poměrně široká. Velké popularitě se těší například motoexpedice do temperamentního Španělska a divokého Portugalska. Při jízdě kolem oceánu budete moct obdivovat dechberoucí scenérie. A ve volném čase si dokonce můžete zkusit lekci serfu pod dohledem profesionálního instruktora. Ve Španělsku na vás poté čeká jízda na šotolinových cestách v nejméně obydleném španělském kraji. Díky tomu si zážitek vychutnáte opravdu na maximum.

 

Více informací ze světa motoškoly najdete na www.prijdteseprojet.czAutor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.