Nejlepší letní pneumatiky pro Škodu Fabii v roce 2015 – Continental ContiPremiumContact 5

10.3.2015 | autor: Redakce PŽ

Výsledky testu německého automobilového klubu ADAC jsou tu! I v roce 2015 se dle ADAC můžete spolehnout na kvalitu pneumatik značky Continental. Zbystřit by měli ti z Vás, kteří jsou majiteli vozu Škoda Fabia, dnes se totiž budeme věnovat výsledkům testu pneumatik 185/60 R14 H, na kterých jezdí právě tento vůz.

Continental ContiPremiumContact 5 je podle ADAC letní pneumatikou s nejlepšími jízdními vlastnostmi na mokré vozovce poskytující řidiči vysokou míru komfortu při jízdě všeobecně. Continental ContiPremiumContact 5 je jedinou pneumatikou s celkovým hodnocením „dobrý“, která má uspokojivou míru hlučnosti a komfortu jízdy. Ostatní pneumatiky s celkovým hodnocením „dobrý“ získaly v této disciplíně (hlučnost) shodně o 1 stupeň horší hodnocení.

Hodnocení letních pneumatik 185/60 R14 H v posledním testu ADAC

Zdroj: www.adac.de

 

Continental i letos dosáhl skvělého hodnocení na mokré vozovce…

Letošní test ADAC opět potvrdil skvělé jízdní vlastnosti pneumatik Continental na mokré vozovce. Voda je přitom živel, na který musí brát řidiči v České republice (na rozdíl například od Španělska, jižní Itálie či Řecka) velký ohled, vždyť v naší zemi každý rok prší v cca 60 dnech, Praha je dokonce 9. nejdeštivějším hlavním městem v Evropě (měřeno počtem deštivých dnů) a zároveň městem s 9. nejvyšším počtem dnů, v nichž se vyskytly bouřky.

…potvrzena byla i nízká hlučnost pneumatik

Čím jsou pneumatiky Continental také známé, je jejich nízká hlučnost, kdy Continental ContiPremiumContact 5 dosahuje s odstupem nejnižší míry hluku prostupujícího do kabiny vozu. Pokud tedy máte rádi tichý provoz pneumatik, určitě sáhněte po ContinentalPremiumContact 5.

 

Pokud tedy pro Váš vůz Škoda Fabia hledáte pneumatiku, která Vám zaručí nejlepší jízdní vlastnosti na mokré vozovce a jízdní vlastnosti na suché vozovce, které jsou srovnatelné s ostatními „prémiovými“ pneumatikami a zároveň hledáte pneumatiku, která Vám poskytne vysoký komfort řízení, určitě sáhněte po ContinentalPremiumContact 5. Uvidíte, že Vám investice do těchto pneumatik bude dělat radost.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.