Nejste si jistí, jak se co nejvýhodněji zbavit starého autovraku?

22.1.2024 | autor: Redakce PŽ

V České republice je registrováno více než 6 a půl milionu osobních automobilů. Co se týče samotného počtu, máme být na co hrdí. Horší situace nastává ve chvíli, kdy se zmíníme o stáří našich vozidel. Náš vozový park totiž patří k nejstarším a nejzanedbanějším v celé Evropě. Z toho důvodu tu dennodenně vznikne ohromný počet autovraků. Jak se toho svého zbavíte?

Zapomeňte na inzeráty

V dnešní době už se opravdu nerealizuje prodej automobilu na náhradní díly prostřednictvím internetových inzerátů. Tedy, můžete to zkusit. Dočkáte se však pouze dlouhého čekání, špatné domluvy s potenciálními zájemci a malého zisku. Přesně proto se většina lidí spoléhá spíše na šikovnější cestu. Jakou?

Odpovědí je likvidace – vozidla od známé společnosti Za hotové. Tito odborníci se u vás po úvodním telefonátu zastaví do pouhých 24 hodin, a to naprosto kamkoliv po celém území České republiky. Poté zcela zdarma zajistí odvoz auta, vraku, motorky, stavebního/zemědělského stroje i veteránu.

Ihned na místě přitom dostanete peníze na ruku. Společně s prodejem samozřejmě obdržíte i smlouvu, která nebude obsahovat žádné skryté podmínky, pokuty ani další nekalé kličky (jako tomu bývá u některých podobných služeb).

Nevadí ani úvěr či leasing

Zmíněná společnost hravě vykoupí dokonce i vozidla zatížená leasingem nebo úvěrem. Tyto dluhy za vás prostě doplatí. Zároveň přebere záruky na technický stav, ať už je jakýkoliv. Pokud si nevíte rady, jak zrušit pojištění, tito odborníci vám moc rádi se vším poradí.

Určitě vás zajímá, kolik peněz vlastně dostanete. Přesně proto si otevřete webové stránky pod vloženým odkazem a vpravo dole klikněte na červené tlačítko „Kalkulace ceny“. Vyplňte informace o automobilu, napište své kontaktní údaje a v mžiku se můžete na všem domluvit.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.