Nové modely Dacia

19.7.2018 | autor: Redakce PŽ

Nové modely Dacia

Máte už představu o svém novém automobilu? Měl by být do terénu i do města, s dostatečnou výbavou a za cenu, která bude více než příjemná? Nabídka automobilového trhu je poměrně hodně široká, a vybrat si tak může každý. I ten, který je omezený limitem svých financí. Tomuto zájemci o nový vůz bychom určitě doporučili značku Dacia. Kvalitní vozy, které produkuje, brázdí silnice téměř po celé Evropě.

Příjemně překvapivé nejlevnější SUV

Představme si jednoho z nejoblíbenějších modelů značky Dacia se zajímavou cenou - Dacia Duster, původně určený na trh levných SUV pro východní Evropu. Cílem výrobce byl automobil cenově dostupný se sníženým komfortem pro posádku, jenž zvládne v pohodě i náročnější terén. Takový byl Dacia Duster původně. Ovšem doba od jeho uvedení na evropský trh v roce 2011 pokročila a model stihl za tu dobu změnit dvakrát facelift. Přičemž ten poslední z roku 2018 opravdu stojí za to a cesta na trh v západní části Evropy je otevřená. Určitě si na něm Dacia Duster najde své zákazníky, kteří ocení povedený facelift.

Jaké novinky vás u nové Dacia Duster čekají?

Řidiče Dacia Duster určitě potěší jedno důležité vylepšení volantu. Ten lze v novém faceliftu nyní nastavit jak výškově, tak i podélně. Současně s tímto je lepší i výškové seřízení sedadla a delší sedák, na němž se sedí podstatně příjemněji. Komfort ocení každý řidič, jenž si díky tomuto bude moci najít svoji přirozenou polohu za volantem.

Vylepšená ergonomie ovládacích prvků

Vnitřní vybavení sice má stále ony tvrdé plasty, ale použité materiály už působí daleko lépe než v minulosti u první generace Dacie Duster. Výborný je prostor pro zavazadla. Vůz s předním pohonem má objem zavazadlového prostoru 445 litrů. O něco menší je prostor u pohonu všech čtyř kol v kombinaci s rezervou - tam se budete muset spokojit s 376 litry. I v interiéru pohodlně uložíte nezbytnosti do přihrádky o objemu 27 litrů.

Dacia Duster je výborné auto do městského provozu, pohybujete-li se hlavně po dlažebních kostkách nebo kolejích pro tramvaje. Asi všichni známe, jak je to mnohdy nepříjemné to je. Dacia Duster si s tímto typem vozovky hravě poradí. Navíc umí být dostatečně úsporná - spotřeba 6 litrů na 100 km je toho důkazem. Dacia Duster je vybavena asistentem pro sjíždění prudkých svahů, jenž pomáhá při rozjíždění do svažitého terénu.

Stabilní a bezpečná nová Dacia Duster, kterou si můžete prohlédnout na https://www.rpz.cz, se tak zdá být ideálním vozem do městského provozu i pro použití na dálnici nebo v terénu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.