Potřebujete jezdit? Vyřeší to flexibilní pronájem auta na měsíc

28.4.2021 | autor: Redakce PŽ

Hodilo by se vám auto na měsíc? Půjčte si jej. Flexibilní pronájem i pronájem auta na měsíc – to je specializace Autopůjčovny Taggart.

Ne vždy potřebujeme vlastnit auto

Někdy se třeba rozhodneme žít více zeleně. Když z města nevystrčíme od pondělí do pátku nos, a na víkend se pak raději někam i tak vydáváme vlakem, k čemu by bylo dobré blokovat autem parkoviště u domu? K tomu navíc ještě přihlížet, jak zbytečně nevyužívané stárne? Když se pak rozhodneme pro měsíční dovolenou, nebo delší neplacené volno, a auto by se nám přece jenom hodilo na dovolenou a výlety, je mnohem praktičtější si jej v bezvadném stavu půjčitPronájem auta na měsíc je dnes velice oblíbený. Takto vykryjeme část prázdnin, kdy chceme děti povozit po zajímavostech Čech a Moravy, zajet si někam za hranice, ale třeba i za manželkou, prarodiči a dětmi dojet denně z práce na chalupu. Autem máme jistotu, že nestrávíme na nádražích zbytečně hodiny, a ještě si s rodinou užijeme večerní koupání i grilování.

Přijíždíte do Česka na skok? Půjčte si auto

Někdy třeba pobýváme dlouhodobě v zahraničí a do Česka přiletíme jenom na měsíc či na půl roku. To pak chceme vidět po dlouhé době celou rodinu, staré spolužáky, kamarády a bývalé kolegy. Podívat se na stará oblíbená místa, třeba i něco nového objevit. Jestliže přijíždíme s někým, kdo Českou republiku nezná, o to více se chceme krásami naší vlasti pochlubit. Nebudete si kvůli tomu samozřejmě kupovat auto a přijíždět s automobilem z větší dálky ze zahraničí se rovněž nemusí vyplatit.

Opět vše vyřeší flexibilní pronájem auta na měsíc. Proč je flexibilní? Protože když se rozhodnete zůstat nakonec déle, snadno si jej pouze prodloužíte na potřebnou dobu. Díky dobře fungující autopůjčovně už není zapotřebí auto shánět po kamarádech, půjčovat si jej od rodiny, ale ani kupovat na krátké období. Flexibilní služby dlouhodobého pronájmu aut bez závazků, akontace i startovacích poplatků nabízí Autopůjčovna Taggart.

Dlouhodobý pronájem aut od Taggart může využít skutečně každý

Soukromá osoba, podnikatel i firmy – Taggart půjčuje vozidla komukoliv. Vždy jde o pronájem zánovních, maximálně ročních, nebo zcela nových vozů. I zánovní automobily mají pouze nízký počet najetých kilometrů. Průměrný věk půjčovaných vozů je 9 měsíců a 18 000 najetých kilometrů. Nemáte žádné náklady spojené s provozem, protože se o vše stará autopůjčovna. Vozidla jsou též pojištěna.

A další benefity? Především okamžitá dostupnost automobilu. V případě poruchy či pojistné události je samozřejmostí zdarma náhradní vozidlo. Automobil vám může být přistaven až domů, klidně v ten samý den, co si jej objednáte. Pokud si automobil pronajímáte nad tři měsíce, přiveze vám jej Autopůjčovna Taggart zcela zdarma ke kterémukoliv vlakovému nádraží v České republice.

Autopůjčovna Taggart mění trh s automobily

Bez startovacích poplatků a akontace, bez dlouhodobých smluvních závazků jako u operativního leasingu, můžete využívat automobily různých značek a výbavy v rámci dlouhodobého pronájmu. Služba se hodí pro individuální půjčení, ale i místo vlastního firemního vozového parku. O ten se vám v Taggart totiž kompletně postarají. Vy si automobily pouze do firmy pronajmete, a pak je již vše na autopůjčovně. Ta má mimochodem se správou flotil zkušenosti již 10 let.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.