Součástí auta může být i vestavba. Oceníte ji i vy

30.1.2021 | autor: Redakce PŽ

Součástí auta může být i vestavba. Oceníte ji i vy

Multifunkční vestavba do auta udělá z vašeho vozu perfektního společníka do každé situace. Pokud si nechcete kupovat větší vůz nebo naopak potřebujete zefektivnit dodávku, zaměřte se na možnost instalace vestavby. Bude vás stát méně finančních prostředků, neubere místo pro cestující a nabídne mnohá využití.

Levnější cestování

Poznáváte rádi nová místa a ubytování přikládáte menší význam? Pokud netoužíte po pětihvězdičkovém hotelu, ale spokojíte se s funkčním, komfortním a estetickým vybavením v malém prostoru, je pro vás vestavba dokonalou možností.

Promění vaši dodávku v ložnici, kuchyň, koupelnu, a dokonce i obývací pokoj. Díky chytrému využití prostoru a instalaci zásuvek můžete z vašeho vozu vytěžit maximum. S tímto základním vybavením je možné prozkoumat českou nebo zahraniční krajinu bez limitů, vydat se na dobrodružství a toulat se, jak dlouho jen budete chtít. Obavy hoďte za hlavu, protože s vybaveným vozem vždy budete mít kde přenocovat.

Strávíte noc v místech, kde stan nestačí, ale hotel je v nedohlednu. Užijete si komfort v přírodě a hned po probuzení můžete nahlédnout do malebné krajiny.

Snadná organizace pro řemeslníky

Vestavby do aut ovšem nejsou určeny jen pro cestování. Bohatě poslouží také těm, kteří ve voze postrádají rozdělený úložný prostor. Řemeslníci a lidé nabízející různé služby mohou své vozidlo vybavit přihrádkami, zásuvkami a složeným úložným prostorem, který dokonale šetří místo a nabídne jednoduchou organizaci. Instalatéři a další techničtí pracovníci si tak mohou své nářadí přivézt bez problému až na místo, kde je budou mít neustále po ruce.

Běžné dodávky sice nabízejí spoustu prostoru, uspořádání věcí už je ale složitější. Veškeré nářadí se může ztratit v hromadě dalších nástrojů, proto je vhodnější, pokud každému vytvoříte své místo a budete si jisti, že se při přepravě nepoškodí. Elektrikáři pracují mnohdy s drobnými nástroji, které vyžadují péči a opatrnost při zacházení. Proto je vhodné je uložit do samostatné zásuvky.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.