Užitkové vozy Volkswagen – jistota osvědčené kvality

27.8.2017 | autor: Redakce PŽ

Každý chytrý podnikatel moc dobře ví, že se neobejde bez schopných zaměstnanců ani praktických užitkových vozů. Ať už se jedná o komfortní přepravu osob, těžkých materiálů, nářadí i zboží, vždy je nutné vlastnit prostorný a spolehlivý užitkový vůz. Pokud není po ruce dostatek peněz, je dobré pořídit si ojetý automobil, ale novému modelu od ověřeného prodejce se prostě nic nevyrovná. V tomto ohledu skvěle poslouží užitkové vozy od značky Volkswagen.

Velkoprostorná limuzína od Volkswagen nezklame

V případě, že si koupíte Volkswagen Multivan, můžete se spolehnout na elegantní zpracování a dostatek prostoru při přepravě svých klientů. Ihned zaujme možnost individuálního přizpůsobení. To znamená, že lze uspořádat interiér vozidla třeba na jednací místnost. Klienti budou mít dostatek prostoru pro nohy, k dispozici je také slušné odkládací místo. Řidiči se mohou těšit na asistenční programy pro parkování, dohled na bezpečnou vzdálenost i navigaci. Jízda ve voze Volkswagen Multivan slibuje pohodlí. I přesto, že je tento model užitkovým vozem, na první pohled ohromí jeho design limuzíny.

VW Crafter a VW Transporter

Puncem kvality se pyšní rovněž Volkswagen Crafter. U něj platí pravidlo, v jednoduchosti je krása. Za zmínku stojí jeho vkusně řešená karoserie a velký nákladní prostor. Crafter umí bezpečně uložit i přepravit těžký náklad, nářadí i zboží. Má výkonné motory a poradí si s plynulou jízdou ve městě i v náročnějším terénu. Řidiči mohou počítat s handsfree, multimédii, dalšími mobilními službami a asistenčními programy. Volkswagen Transporter je skvělým užitkovým vozidlem pro přepravu zboží i materiálu. Je zařízen prakticky. Nechybí pohodlná sedadla ani chytře navržené úložné prostory. Palubní deska je vybavena intuitivním ovládáním a doplněna moderními technologiemi.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.