Využijte výhodné půjčky bez registru se zástavou vozu

24.1.2017 | autor: Redakce PŽ

Když přijdou neodkladné výdaje, vyplatí se situaci řešit okamžitě. Jen si vzpomeňte na pokažený kotel, nefunkční pračku nebo jiný domácí spotřebič! Bez těchto nedocenitelných pomocníků se zkrátka a jednoduše neobejde nikdo z nás. Málokdo ale disponuje železnou rezervou, ze které může čerpat peníze na nová zařízení. Právě proto se soustředíme na půjčky, jež jsou momentálně dostupné skoro každému.

U banky mnohdy neuspějete

Drtivou většinu lidí napadne jít ve finanční nouzi do některé z bank. Ty si ovšem velmi precizně hlídají bonitu svých klientů a v případě, že nejste zcela bezdlužní anebo nemáte pravidelný příjem u zaměstnavatele, nemáte šanci na úspěch. Z tohoto důvodu se vyplatí podívat se na nebankovní půjčky bez registru, které jsou rychlé, pružné a dokážou opravdu pomoct tehdy, když je to zapotřebí.

Zastavte vůz a získejte hotovost

Důležitá je tedy hlavně rychlost vyřízení. Mnohdy jsou poskytnuty nebankovní půjčky bez registru ihned bez jakýchkoli průtahů. Naším tipem je zastavárna aut ZASTAVUZ.cz nabízející realizaci úvěru do pouhých 30 minut, a to až do výše 80 % zastavovaného motorového dopravního prostředku. Zastavit přitom lze jak osobní nebo nákladní automobily, tak klidně i letadla, stavební stroje či motocykly. Splácet budete moci až 4 měsíce a samozřejmostí je také poskytnutí prodloužení termínu splatnosti. Naopak peníze je možné splatit i najednou.

Auto můžete klidně dál užívat

Že potřebujete vaše vozidlo každý den a zkrátka se bez něj neobejdete? I s touto situací zmiňované půjčky se zástavou vozu počítají. Auto zastavíte a necháte si jej. Využívat jeho služeb budete přitom moci bez omezení. K získání samotné půjčky vám tak stačí jen vaše vozidlo, a to klidně i firemní. Obejdete se bez potvrzení o příjmu, ručitele a dalších záruk, jež jsou u jiných poskytovatelů standardem.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.