Dovolená v Chorvatsku jinak aneb odpočinek v mobilním domu

19.2.2020 | autor: Redakce PŽ

Chorvatsko je oblíbenou destinací českých dovolenkářů. Důvodů je mnoho. Dá se tam dojet autem, ceny jsou přijatelné a přežijete i bez znalosti angličtiny. Chorvatština je slovanský jazyk a tamní obyvatelé jsou na Čechy zvyklí. Kromě toho zde zažijete opravdu cokoliv, co vám přijde na mysl.

Jestli vám dovolená v Chorvatsku připadá jako ohraná nuda, měli byste si trochu rozšířit obzory. Nemusíte totiž jezdit pořád do stejného pohodlného penzionu, prázdniny v Chorvatsku se dají prožít i jinak.

Postarejte se sami o sebe v mobilním domku

Pro někoho je dovolená příležitostí, jak se zbavit všech běžných povinností, nemuset uklízet a vařit. Jestli si dokážete představit, že se o sebe během dovolené budete starat sami, vaší destinací pro letošní léto by rozhodně mělo být Chorvatsko – mobilní domy v této krásné zemi vám totiž nabídnou nový formát pobytu u moře.

Mobilní domky bývají různě velké, často až pro 6 osob, takže se sem pohodlně vejdete s celou rodinou. K dispozici zde máte všechno od pohodlných postelí přes plně vybavenou kuchyň až po koupelny a WC. Vybavení se pochopitelně odvíjí od typu domku a ceny.

Mobilní domek je jako pronajmout si byt na dovolenou

V posledních letech je běžné, že si tam, kam jedete, místo hotelového pokoje pronajmete třeba celý malý byt či dům. Přesně proto má takový úspěch Airbnb. Vy si místo domu či bytu můžete pronajmout mobilní domy v Chorvatsku s dobrou dostupností k moři. Mobilní domy bývají většinou situovány v oblasti kempů, domy ale nejsou nalepené na sobě. Prostoru je dost, autem si dojedete buď do areálu, nebo přímo k domku. V kempu bývají k dispozici další služby, sportovní aktivity, taneční večery, grilovací zóny, kavárny, restaurace i obchody.

Začněte si vybírat včas, protože ty nejlepší mobilní domy v Chorvatsku budou brzy obsazené. Jejich přehled najdete na Hrvaska.net.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.